Οι αγώνες και οι διαιτητές

Ανακοινώθηκαν απο την ΕΠΣΝΑ οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου που είναι οι εξής:

 

 

   ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             18          ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΟΥΣΤΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΣΗ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                19          ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΙΖΑΛΟΥ – ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ. – ΛΑΘΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΙΑΣΟΥ                                                                 
ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   20          ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΘΕΡΜΟΥ                                21          ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΑΚΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         22          ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΓΓΕΛΗΣ – ΚΑΤΣΑΡΕΟΥ – ΡΟΔΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                23          ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΡΗΓΑΝΑ                                 24          ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                  
ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10-2015  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΑΕΤΟΥ                                    25          ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       26          ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΒΑΪΝΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ
ΑΣΤΑΚΟΥ                              27          ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ. – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ
                                                                 
ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10-2015  ΩΡΑ  12:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             28          ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΚΟΥΣΤΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                29          ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΓΙΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΖΑΡΚΑΔΑ
                                                                 
ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10-2015  ΩΡΑ  15:00
ΘΕΡΜΟΥ                                162        ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΝΤΖΑΝΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                     ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                            ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   163        ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΑΤΟΣ  – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              164        ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΓΥΦΤΑΚΗΣ
ΙΑΤΡΟΣΣ:                                                ΠΑΤΛΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                            ΚΑΨΑΛΗΣ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                       165        ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΛΑΥΡΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΜΠΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                            ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    166        ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΠΠΑΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΙΑΣΟΥ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     167        ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
                                                                
  ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10-2015  ΩΡΑ  16:00
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         168        ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        169        ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΦΟΥΣΕΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             170        ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   171        ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΓΓΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΣΗ
ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ              172        ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΟΤΙΝΗΣ –Δ.  ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                     ΚΟΝΤΑΡΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΤΟΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                       173        ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΤΟΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΤΣΟΥΝΗ
ΛΕΠΕΝΟΥΣ                           174        ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΒΑΪΝΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΜΑΡΑ
                                                                 ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10-2015  ΩΡΑ  18:30
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           175        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΗ
                                                                  
ΚΥΡΙΑΚΗ  25-10-2015  ΩΡΑ  11:00
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         176        ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΛΙΟΝΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                177        ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.
ΙΑΤΡΟΣ:                                                   ΠΑΤΛΙΑΣ
ΟΧΘΙΩΝ                                  178        ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ
ΕΜΠΕΣΣΟΥ                           179        ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             180        ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΙΖΑΛΟΥ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΣΗ
ΜΑΣΤΡΟΥ                              181        ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ – ΚΑΤΣΑΡΕΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ
ΑΕΤΟΥ                                    182        ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΠΑΛΙΟΥΡΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΖΕΡΒΑΣ
                                                                
  ΚΥΡΙΑΚΗ  25-10-2015  ΩΡΑ  15:00
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              183        ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΜΠΟΥ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        184        ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΗ
Β.ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ                   185        ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                        186        ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΟΛΟΣ Δ. – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ
ΡΗΓΑΝΑ                                 187        ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΖΑΡΚΑΔΑ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                188        ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΤΣΟΥΝΗ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           189        ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΝΤΖΑΝΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΑΣΤΑΚΟΥ                              190        ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΤΟΛΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΕΤΟΥ                                    191        ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           192        ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Δ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΖΕΡΒΑΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ                              193        ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΚΕΛΟΣ– ΠΑΠΠΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                     ΛΑΪΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         194        ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΛΙΟΝΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΚΟΥΣΤΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       195        ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΑΡΣΕΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΜΑΡΑ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           196        ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΖΑΝΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΛΙΟΝΑΣ – ΣΠΥΡΑΤΟΣ –  ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ

               
 Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ  ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ                                                   
ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΑ ΜΕΛΗ
 ΠΑΝ. ΚΑΨΑΛΗΣ – ΓΕΩΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ