Ορισμός διαιτητών-παρατηρητών

                                            ΚΩΔΙΚΟΣ

                                               ΑΓΩΝΑ   ΣΑΒΒΑΤΟ  5-12-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             67          ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΟΥΣΤΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΑΘΑ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  5-12-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   68          ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          69          ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                70          ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           71          ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ. – ΚΑΟΥΡΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ                              72          ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  5-12-2015  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         73          ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΣΗ

ΑΣΤΑΚΟΥ                              74          ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  5-12-2015  ΩΡΑ  12:15  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             75          ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΚΟΥΣΤΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΑΘΑ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  5-12-2015  ΩΡΑ  15:00

ΘΕΡΜΟΥ                                381        ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              382        ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        383        ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           384        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΡΟΜΠΟΛΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΗ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   385        ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΝΤΖΑΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΣΗ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             386        ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΚΟΡΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    387        ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΙΑΣΟΥ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     388        ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΛΙΟΝΑΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΛΑΥΡΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΜΠΟΥ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        389        ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΤΣΟΥΝΗ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                390        ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΚΟΥΡΤΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       391        ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                392        ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                      393        ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΜΠΑΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                                                   ΠΑΤΛΙΑΣ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  5-12-2015  ΩΡΑ  18:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             394        ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΑΘΑ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  6-12-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΕΜΙΛΕΩΝ                              76          ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΑΓΙΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  6-12-2015  ΩΡΑ  11:00

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              395        ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΖΕΡΒΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                396        ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΠΠΑΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΚΙΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ

ΜΥΤΙΚΑ                                 397        ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΣΗΜΝΑΚΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ                           398        ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΓΓΕΛΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΚΑΤΣΑΡΕΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΟΧΘΙΩΝ                                  399        ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  6-12-2015  ΩΡΑ  15:00

ΘΕΡΜΟΥ                                400        ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              401        ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             402        ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΣΗ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΣΟΥ                   403        ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΗ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          404        ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                405        ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΤΟΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΙΑΣΟΥ

ΟΧΘΙΩΝ                                  406        ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΖΑΝΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΚΑΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    407        ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΝΤΖΑΝΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΜΠΟΥ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                    408        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ

Β. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               409        ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΙΖΑΛΟΥ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΣΤΑΚΟΥ                              410        ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ                           411        ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΦΥΤΕΙΩΝ                               412        ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   413        ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΒΑΪΝΑΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΤΣΟΥΝΗ

ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ                         414        ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ- ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΠΑΛΙΟΥΡΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΖΕΡΒΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΠΑΠΠΑΣ – ΤΟΛΗΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΚΟΥΣΤΑ

                  

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ                                                   ΤΑ ΜΕΛΗ

                      ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                         ΠΑΝ. ΚΑΨΑΛΗΣ – ΓΕΩΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ