Α΄ημίχρονο

9′: Σουτ Ουάρντα, έξω από το αριστερό δοκάρι του Ρομπέρτο.

10′: Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Ντομίνγκεζ. Καμία ανησυχία για τον Παναιτωλικό.

17′: Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Ντουρμάζ. Ο Μιλιβόγεβιτς πιάνει την κεφαλιά, διώχνει με τις γροθιές ο Κυριακίδης.

18′: Σέντρα Μύγα από τα δεξιά, σουτ Ρουσκουσέδα, άουτ.

21′: Ο Μαζουακού έβγαλε τη σέντρα από τα αριστερά, κεφαλιά Ιντέγιε από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα έφυγε άουτ.

23′: Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Ντομίνγκεζ. Εκτελείται, η μπάλα φτάνει στον Μιλιβόγεβιτς, που πιάνει με τη δεύτερη προσπάθεια το σουτ, λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Κυριακίδη.

28′: Μακρινό σουτ Κέβιν, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Ρομπέρτο.

40′: Ο Ιντέγιε δοκιμάζει το σουτ, έξω από το αριστερό δοκάρι του Κυριακίδη.

45′: Κόκκινη κάρτα στον Κυριακίδη γιατί πιάνει την μπάλα με τα χέρια εκτός περιοχής

45’+3: Φάουλ σε καλή θέση για τον Ολυμπιακό, αριστερά του ημικύκλιου. Ο Ντομίνγκεζ εκτελεί, η μπάλα κοντράρει και κόρνερ. Εκτελεί ο Ντουρμάζ, καμία ανησυχία.

45’+5: ΓΚΟΛ  1-0 για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!Ο Φορτούνης στρώνει στον Ντομίνγκεζ, που πιάνει το σουτ, η μπάλα περνά από τα πόδια δύο παικτών, ξεγελά τον Στεφανάκο και καταλήγει στα δίχτυα για το 1-0

Β΄ημίχρονο

50′: Κόρνερ για τον Παναιτωλικό με τον Ρουσκουσέδα. Περνά ανεκμετάλλευτο.

54′: ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ. Ο Καμπιάσο μπαίνει στην περιοχή και ο Μάκος τον ανατρέπει.

55΄ Εκτελεί ο  Ντομίνγκεζ, αποκρούει ο Στεφανάκος στην αριστερή του γωνία.  Μένει το 1-0 για τους γηπεδούχους.

76′: ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ. Γύρισμα Πάρντο, αφήνει ο Ιντέγιε στον Φορτούνη, που με σουτ τραντάζει το δεξί δοκάρι του Στεφανάκου.

77′: Κόρνερ για τον Ολυμπιακό, ο Ντα Κόστα πιάνει την κεφαλιά, άουτ.

87′: Σουτ Ελαμπντελαουί, εύκολα ο Στεφανάκος.

90’+2: Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Φορτούνη, περνά ανεκμετάλλευτο.