Ορισμός διαιτητών -παρατηρητών

ΑΓΩΝΑ   ΣΑΒΒΑΤΟ  9-1-2016  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         100        ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           101        ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          102        ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  9-1-2016  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             103        ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  9-1-2016  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                104        ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΖΑΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ                                 105        ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΡΟΒΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  9-1-2016  ΩΡΑ  11:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         106        ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           107        ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  9-1-2016  ΩΡΑ  12:15  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΕΤΟΥ                                    108        ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  9-1-2016  ΩΡΑ  15:00

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           497        ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΣΗ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                           498        ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΑΠΡΑΤΖΗΣ

ΘΕΡΜΟΥ                                499        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΛΙΟΝΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                       500        ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΑΨΑΛΗΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             501        ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΑΘΑ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              502        ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   503        ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΡΙΣΒΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        504        ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΗ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     505        ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΛΑΘΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΙΑΣΟΥ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                         506        ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΓΟΥΛΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                507        ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΜΑΡΑ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ                           508        ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ             509        ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           510        ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   511        ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΝΤΖΑΝΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΤΣΟΥΝΗ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 10-1-2016  ΩΡΑ 10.30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Β. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               109        ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                                                   ΠΑΤΛΙΑΣ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-1-2016  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   110        ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΖΕΡΒΑΣ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-1-2016  ΩΡΑ  11:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΘΕΡΜΟΥ                                111        ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-1-2016  ΩΡΑ  11:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             512        ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-1-2016  ΩΡΑ  15:00

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     513        ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΙΑΣΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              514        ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΚΑΤΣΑΡΕΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                515        ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Β.ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ                   516        ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΑΘΑ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             517        ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΤΟΛΗΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   518        ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    519        ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        520        ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΤΣΟΥΝΗ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           521        ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΓΓΕΛΗΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ                                 522        ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΠΠΑΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                523        ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΤΟΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ                              524        ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΚΟΥΣΤΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ                           525        ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                526        ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΖΑΝΑΣ – ΒΑΪΝΑΣ – ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΓΟΥΛΑΣ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

                  

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ                                                   ΤΑ ΜΕΛΗ

                      ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                         ΠΑΝ. ΚΑΨΑΛΗΣ – ΓΕΩΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ