Ορισμός διαιτητών -παρατηρητών

ΚΩΔΙΚΟΣ

                                                ΑΓΩΝΑ       ΣΑΒΒΑΤΟ  6-2-2016  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           138           ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΓΙΑΣ – ΚΑΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  6-2-2016  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             139           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΑΘΑ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         140           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΓΓΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΓΟΔΗΜΟΣ – ΡΙΣΑΝΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   141           ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΕΛΠΙΔΩΝ                               142           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΠΑΛΙΟΥΡΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  6-2-2016  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                143           ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΑΘΥΡΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          144           ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ                                 145           ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ

ΕΜΙΛΕΩΝ                              146           ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  6-2-2016  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                147           ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                                                      ΤΣΟΠΑΝΑΣ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  6-2-2016  ΩΡΑ  12:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           148           ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΑΟΥΡΗΣ – ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  6-2-2016  ΩΡΑ  15:00

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             627           ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       628           ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΛΑΪΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΤΗΡΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΔΑΝΙΑΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           629           ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΤΗΡΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                           630           ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΛΑΥΡΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ                                631           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                                        ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΤΗΡΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΓΚΕΚΑΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             632           ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                                    ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΑΘΑ

ΠΑΡΑΤΗΤΗΡΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          633           ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                    634           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΜΙΖΑΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΜΥΤΙΚΑ                                 635           ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΦΥΤΕΙΩΝ                               636           ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         637           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   638           ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΡΕΝΤΙΦΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΣΟΥΝΗ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                       639           ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΠΑΛΙΟΥΡΑ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΓΟΥΛΑΣ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  7-2-2016  ΩΡΑ  11:00

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   640           ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             641           ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΡΟΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                642           ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΛΑΘΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  7-2-2016  ΩΡΑ  15:00

ΘΕΡΜΟΥ                                643           ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΓΟΥΛΑΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             644           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                                       ΚΟΡΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΤΗΡΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΑΨΑΛΗΣ

ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ                   645           ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     646           ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              647           ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                                                      ΤΣΟΠΑΝΑΣ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                         648           ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                649           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ – ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    650           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        651           ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΣΟΥΝΗ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       652           ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                     653           ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΖΕΡΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΤΗΡΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΧΡΕΛΙΑΣ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                654           ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΠΠΑΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ                           655           ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ

ΜΠΟΥΚΑΣ                             656           ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΓΓΕΛΗΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΟΥΣΤΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ                           657           ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ                           658           ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΤΟΛΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΖΑΡΚΑΔΑ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                      659           ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ