Το Πρόγραμμα των πρωταθλημάτων Κ15, Κ17 και Κ20 της Super League (13-14 Φεβ 2016)

Ανακοινώθηκε από τη Super League το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα Κ15, Κ17 και K20 με τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 13-14 Φεβ 2016.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων των υποδομών της Super League:

 

 

Κ20

22η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
A.E.K.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΠΑΤΩΝ 13 Φεβ 2016 11:00
SKODA ΞΑΝΘΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΑΘ.Κ.ΠΗΓΑΔΙΩΝ 13 Φεβ 2016 11:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΒΕΡΟΙΑ ΡΟΥΦ 13 Φεβ 2016 11:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ EMILEON 13 Φεβ 2016 12:30
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΓΚ.ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 14 Φεβ 2016 11:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΗΡΑΚΛΗΣ N. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ 14 Φεβ 2016 12:00
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣΟΥ 15 Φεβ 2016 11:30
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Ο αγώνας “ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ”, αναβάλλεται σε συνέχεια αποδοχής αιτήματος.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ2Ο

ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘΜ. ΝΙΚ. ΙΣ. ΗΤΤ. Γ.Υ. Γ.Κ. +/-
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 18 50 16 2 0 64 6 58
2 ΠΑΟΚ 19 44 14 2 3 41 22 19
3 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 20 39 11 6 3 37 24 13
4 ΞΑΝΘΗ 19 34 9 7 3 33 26 7
5 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 20 32 9 5 6 24 13 11
6 ΑΕΚ 18 29 9 2 7 31 21 10
7 ΒΕΡΟΙΑ 20 27 8 3 9 24 30 -6
8 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 20 26 7 5 8 20 39 -19
9 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 19 25 7 4 8 17 14 3
10 ΗΡΑΚΛΗΣ 19 25 7 4 8 24 27 -3
11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 18 24 7 3 8 24 35 -11
12 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 19 23 6 5 8 23 27 -4
13 ΚΑΛΛΟΝΗ 19 15 4 3 12 26 42 -16
14 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 20 12 3 3 14 13 27 -14
15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 19 11 2 5 12 16 44 -28
16 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 19 10 1 7 11 14 34 -20

Κ17

A’ ΟΜΙΛΟΣ

4η Αγωνιστική – 2ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 15 Φεβ 2016 11:30

8η Αγωνιστική – 2ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
A.E.K.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 13 Φεβ  2016 11:00
Βαθμολογία Όμιλος A’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 15 32
2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 16 29
3 A.E.K. 15 26
4 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 15 25
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 16 23
6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 15 21
7 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 16 16
8 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 13 13
9 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 13 1

Κ17

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

2η Αγωνιστική-3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ-ΒΕΡΟΙΑ ΑΘΛ,ΚΕΝ.ΠΗΓΑΔΙΩΝ 13 Φεβ 2016 14:30
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Π.Α.Ο.Ν.Ε. 14 Φεβ 2016 13:00

4η Αγωνιστική-3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ ΜΙΚΡΑΣ 13 Φεβ 2016 13:00
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 15 39
2 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 15 23
3 ΒΕΡΟΙΑ 16 22
4 SKODA ΞΑΝΘΗ 14 22
5 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 16 16
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 14 13
7 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 14 10

Κ15

A’ ΟΜΙΛΟΣ

2η Αγωνιστική – 1ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Β.ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠ. 14 Φεβ 2016 11:30
Βαθμολογία Όμιλος A’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 14 26
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 14 26
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 13 19
4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 14 16
5 A.E.K. 14 14
6 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 13 6

Κ15

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

5η Αγωνιστική – 2ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ-ΒΕΡΟΙΑ ΑΘΛ.ΚΕΝ.ΠΗΓΑΔΙΩΝ 13 Φεβ 2016 14:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Π.Α.Ο.Ν.Ε. 14 Φεβ 2016 13:00

7η Αγωνιστική-2ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ ΜΙΚΡΑΣ 13 Φεβ 2016 13:00
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 12 36
2 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 13 22
3 SKODA ΞΑΝΘΗ 12 19
4 ΒΕΡΟΙΑ 13 15
5 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 12 15
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 12 13
7 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 12 4