Ανακοινώθηκε από τη Super League το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα Κ15, Κ17 και K20 με τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.
Οι αγώνες θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 13-14 Φεβ 2016.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων των υποδομών της Super League:
Κ20
22η Αγωνιστική
ΑΓΩΝΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
---|---|---|---|
A.E.K.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΔΗΜ. ΣΠΑΤΩΝ | 13 Φεβ 2016 | 11:00 |
SKODA ΞΑΝΘΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. | ΑΘ.Κ.ΠΗΓΑΔΙΩΝ | 13 Φεβ 2016 | 11:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΒΕΡΟΙΑ | ΡΟΥΦ | 13 Φεβ 2016 | 11:00 |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | EMILEON | 13 Φεβ 2016 | 12:30 |
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΕΓΚ.ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ | 14 Φεβ 2016 | 11:00 |
Π.Α.Ο.Κ.-ΗΡΑΚΛΗΣ | N. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ | 14 Φεβ 2016 | 12:00 |
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣΟΥ | 15 Φεβ 2016 | 11:30 |
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | … | – | |
Ο αγώνας “ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ”, αναβάλλεται σε συνέχεια αποδοχής αιτήματος. |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ2Ο
ΟΜΑΔΑ | ΑΓ. | ΒΑΘΜ. | ΝΙΚ. | ΙΣ. | ΗΤΤ. | Γ.Υ. | Γ.Κ. | +/- | |||||||||
1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | 18 | 50 | 16 | 2 | 0 | 64 | 6 | 58 | ||||||||
2 | ΠΑΟΚ | 19 | 44 | 14 | 2 | 3 | 41 | 22 | 19 | ||||||||
3 | ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ | 20 | 39 | 11 | 6 | 3 | 37 | 24 | 13 | ||||||||
4 | ΞΑΝΘΗ | 19 | 34 | 9 | 7 | 3 | 33 | 26 | 7 | ||||||||
5 | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | 20 | 32 | 9 | 5 | 6 | 24 | 13 | 11 | ||||||||
6 | ΑΕΚ | 18 | 29 | 9 | 2 | 7 | 31 | 21 | 10 | ||||||||
7 | ΒΕΡΟΙΑ | 20 | 27 | 8 | 3 | 9 | 24 | 30 | -6 | ||||||||
8 | ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | 20 | 26 | 7 | 5 | 8 | 20 | 39 | -19 | ||||||||
9 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | 19 | 25 | 7 | 4 | 8 | 17 | 14 | 3 | ||||||||
10 | ΗΡΑΚΛΗΣ | 19 | 25 | 7 | 4 | 8 | 24 | 27 | -3 | ||||||||
11 | ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | 18 | 24 | 7 | 3 | 8 | 24 | 35 | -11 | ||||||||
12 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. | 19 | 23 | 6 | 5 | 8 | 23 | 27 | -4 | ||||||||
13 | ΚΑΛΛΟΝΗ | 19 | 15 | 4 | 3 | 12 | 26 | 42 | -16 | ||||||||
14 | ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ | 20 | 12 | 3 | 3 | 14 | 13 | 27 | -14 | ||||||||
15 | ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | 19 | 11 | 2 | 5 | 12 | 16 | 44 | -28 | ||||||||
16 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | 19 | 10 | 1 | 7 | 11 | 14 | 34 | -20 |
Κ17
A’ ΟΜΙΛΟΣ
4η Αγωνιστική – 2ος Γύρος
ΑΓΩΝΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
---|---|---|---|
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | ΔΙΑΓΟΡΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | 15 Φεβ 2016 | 11:30 |
8η Αγωνιστική – 2ος Γύρος
ΑΓΩΝΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
---|---|---|---|
A.E.K.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 13 Φεβ 2016 | 11:00 |
Βαθμολογία Όμιλος A’ | |||
# | ΟΜΑΔΑ | ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘ. |
---|---|---|---|
1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | 15 | 32 |
2 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | 16 | 29 |
3 | A.E.K. | 15 | 26 |
4 | ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | 15 | 25 |
5 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. | 16 | 23 |
6 | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | 15 | 21 |
7 | ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | 16 | 16 |
8 | ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | 13 | 13 |
9 | ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ | 13 | 1 |
Κ17
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
2η Αγωνιστική-3ος Γύρος
ΑΓΩΝΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
---|---|---|---|
SKODA ΞΑΝΘΗ-ΒΕΡΟΙΑ | ΑΘΛ,ΚΕΝ.ΠΗΓΑΔΙΩΝ | 13 Φεβ 2016 | 14:30 |
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | Π.Α.Ο.Ν.Ε. | 14 Φεβ 2016 | 13:00 |
4η Αγωνιστική-3ος Γύρος
ΑΓΩΝΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
---|---|---|---|
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ | ΣΤΑΔΙΟ ΜΙΚΡΑΣ | 13 Φεβ 2016 | 13:00 |
Βαθμολογία Όμιλος B’ | |||
# | ΟΜΑΔΑ | ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘ. |
---|---|---|---|
1 | Π.Α.Ο.Κ. | 15 | 39 |
2 | ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ | 15 | 23 |
3 | ΒΕΡΟΙΑ | 16 | 22 |
4 | SKODA ΞΑΝΘΗ | 14 | 22 |
5 | ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ | 16 | 16 |
6 | ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ | 14 | 13 |
7 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | 14 | 10 |
Κ15
A’ ΟΜΙΛΟΣ
2η Αγωνιστική – 1ος Γύρος
ΑΓΩΝΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | Β.ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠ. | 14 Φεβ 2016 | 11:30 |
Βαθμολογία Όμιλος A’ | |||
# | ΟΜΑΔΑ | ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘ. |
---|---|---|---|
1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | 14 | 26 |
2 | ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | 14 | 26 |
3 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. | 13 | 19 |
4 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. | 14 | 16 |
5 | A.E.K. | 14 | 14 |
6 | ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | 13 | 6 |
Κ15
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
5η Αγωνιστική – 2ος Γύρος
ΑΓΩΝΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
---|---|---|---|
SKODA ΞΑΝΘΗ-ΒΕΡΟΙΑ | ΑΘΛ.ΚΕΝ.ΠΗΓΑΔΙΩΝ | 13 Φεβ 2016 | 14:00 |
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | Π.Α.Ο.Ν.Ε. | 14 Φεβ 2016 | 13:00 |
7η Αγωνιστική-2ος Γύρος
ΑΓΩΝΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
---|---|---|---|
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ | ΣΤΑΔΙΟ ΜΙΚΡΑΣ | 13 Φεβ 2016 | 13:00 |
Βαθμολογία Όμιλος B’ | |||
# | ΟΜΑΔΑ | ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘ. |
---|---|---|---|
1 | Π.Α.Ο.Κ. | 12 | 36 |
2 | ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ | 13 | 22 |
3 | SKODA ΞΑΝΘΗ | 12 | 19 |
4 | ΒΕΡΟΙΑ | 13 | 15 |
5 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | 12 | 15 |
6 | ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ | 12 | 13 |
7 | ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ | 12 | 4 |