Ορισμός διαιτητών -παρατηρητών

ΑΓΩΝΑ       ΣΑΒΒΑΤΟ  13-2-2016  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             149           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                150           ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΓΟΥΛΑΣ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  13-2-2016  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   151           ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                152           ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΑΖΑΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ                                 153           ΑΟ ΡΗΓΑΝΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΝΕΒΛΗΘΗ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  13-2-2016  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΘΕΡΜΟΥ                                154           Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΡΟΒΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΑΣΤΑΚΟΥ                              155           ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ

ΛΟΥΤΡΟΥ                              156           ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  13-2-2016  ΩΡΑ  12:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             157           ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                158           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΜΠΑΚΑΣ – ΚΑΓΙΑΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                                                      ΤΣΟΠΑΝΑΣ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  13-2-2016  ΩΡΑ  15:00

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                           668           ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              669           ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΑΨΑΝΛΗΣ

ΘΕΡΜΟΥ                                670           ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΓΟΥΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΔΑΝΙΑΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             671           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΡΙΣΒΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             672           ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΝΤΖΑΝΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       673           ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΜΩΡΑΙΤΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΛΑΪΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           674           ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        675           ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΡΕΝΤΙΦΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΓΓΕΛΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                        676           ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΙΑΣΟΥ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                         677           ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΠΠΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ

ΡΗΓΑΝΑ                                 678           ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΤΟΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ             679           ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                                                      ΤΣΟΠΑΝΑΣ

ΑΕΤΟΥ                                    680           ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  14-2-2016  ΩΡΑ  10:00

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                681           ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  14-2-2016  ΩΡΑ  11:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             682           ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   683           ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  14-2-2016  ΩΡΑ  12:15

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                684           ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΓΓΕΛΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  14-2-2016  ΩΡΑ  15:00

ΘΕΡΜΟΥ                                685           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                        686           ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                687           ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           688           ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΖΑΡΚΑΔΑ

ΟΧΘΙΩΝ                                  689           ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ                              690           ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           691           ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΖΕΡΒΑΣ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ                           692           ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΑΣΤΑΚΟΥ                              693           ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                694           ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΡΕΝΤΙΦΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   695           ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΤΟΛΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΣΟΥΝΗ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             696           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ – ΚΟΥΣΤΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ

ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ                           697           ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΛΑΪΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ                         698           ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ                           699           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΤΟΛΙΑΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                                                      ΠΑΤΛΙΑΣ

ΑΕΤΟΥ                                    700           ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΠΑΛΙΟΥΡΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ