Το Πρόγραμμα των πρωταθλημάτων Κ15, Κ17 και Κ20 της Super League (27-28 Φεβ 2016)

Ανακοινώθηκε από τη Super League το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα Κ15, Κ17 και K20 με τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 27-28 Φεβ 2016.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων των υποδομών της Super League:

Κ20

24η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-SKODA ΞΑΝΘΗ EMILEON 27 Φεβ 2016 10:45
A.E.K.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΠΑΤΩΝ 27 Φεβ 2016 11:00
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜ. ΑΙΓΕΙΡΟΥ 27 Φεβ 2016 11:00
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜ.ΣΤ. ΑΓΙΑΣΟΥ 27 Φεβ 2016 11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΡΟΥΦ 27 Φεβ 2016 11:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 27 Φεβ 2016 11:30
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. N. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ 27 Φεβ 2016 12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΒΕΡΟΙΑ ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ 28 Φεβ 2016 12:30

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ20

ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘΜ. ΝΙΚ. ΙΣ. ΗΤΤ. Γ.Υ. Γ.Κ +/-
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 20 56 18 2 0 67 6 61
2 ΠΑΟΚ 21 50 16 2 3 49 25 24
3 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 22 43 12 7 3 41 26 15
4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 22 38 11 5 6 29 13 16
5 ΞΑΝΘΗ 21 38 10 8 3 36 28 8
6 ΑΕΚ 20 29 9 2 9 31 23 8
7 ΗΡΑΚΛΗΣ 21 28 8 4 9 27 33 -6
8 ΒΕΡΟΙΑ 22 28 8 4 10 25 33 -8
9 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 21 27 7 6 8 27 30 -3
10 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 21 27 7 6 8 21 40 -19
11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 21 26 7 5 9 18 17 1
12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 20 25 7 4 9 26 38 -12
13 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 21 15 4 3 14 26 46 -20
14 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 21 14 3 5 13 18 47 -29
15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 22 13 3 4 15 16 31 -15
16 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 20 10 1 7 12 15 36 -21

Κ17

A’ ΟΜΙΛΟΣ

9η Αγωνιστική – 1ος Γύρος (Εξ αναβολής)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 27 Φεβ 2016 10:00

2η Αγωνιστική – 3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-A.E.K. ΗΦΑΙΣΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 28 Φεβ 2016 12:30
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΑΘΛ.ΕΓΚ.ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 28 Φεβ 2016 13:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ 28 Φεβ 2016 15:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Ο αγώνας «ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ» αναβάλλεται σε συνέχεια αποδοχής αιτήματος.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ17 – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘΜ. ΝΙΚ. ΙΣ. ΗΤΤ. Γ.Υ. Γ.Κ +/-
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 15 32 10 2 3 29 10 19
2 AEK 17 32 9 5 3 34 9 25
3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 17 30 8 6 3 25 14 11
4 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 16 28 8 4 4 25 14 11
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. 17 26 7 5 5 14 13 1
6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 17 24 7 3 7 23 19 4
7 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 17 16 4 4 9 12 25 -13
8 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 15 14 4 2 9 9 23 -14
9 ΚΑΛΛΟΝΗ 15 1 0 1 14 3 41 -44

Κ17

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

7η Αγωνιστική-3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΕΘΝ.ΣΤ.ΜΙΚΡΑΣ 27 Φεβ 2016 12:00
SKODA ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΘΛ.ΚΕΝ.ΠΗΓΑΔΙΩΝ 27 Φεβ 2016 12:45
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ EMILEON 27 Φεβ 2016 13:00
ΡΕΠΟ: ΒΕΡΟΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ17 – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘΜ. ΝΙΚ. ΙΣ. ΗΤΤ. Γ.Υ. Γ.Κ. +/-
1 ΠΑΟΚ 17 45 15 0 2 40 10 30
2 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 16 26 8 2 6 19 19 0
3 SKODA ΞΑΝΘΗ 16 25 7 4 5 23 19 4
4 ΒΕΡΟΙΑ 18 22 5 7 6 22 22 0
5 ΗΡΑΚΛΗΣ 17 19 5 4 8 14 21 -7
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 15 13 3 4 8 14 25 -11
7 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 15 10 3 1 11 8 24 -16

Κ15

A’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική – 4ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠ. 27 Φεβ 2016 12:30
A.E.K.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 28 Φεβ 2016 11:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 28 Φεβ 2016 13:30

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ15 – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘΜ. ΝΙΚ. ΙΣ. ΗΤΤ. Γ.Υ. Γ.Κ +/-
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 15 29 8 5 2 22 3 19
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 15 29 8 5 2 24 13 11
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. 15 22 6 4 5 12 11 1
4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 15 19 4 7 4 17 13 4
5 ΑΕΚ 15 14 3 5 7 11 20 -9
6 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 15 6 0 6 9 7 33 -26

Κ15

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

3η Αγωνιστική – 3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΘΛ.ΚΕΝ.ΠΗΓΑΔΙΩΝ 27 Φεβ 2016 11:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ EMILEON 27 Φεβ 2016 15:00
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΙΚΡΑΣ 28 Φεβ 2016 11:00
ΡΕΠΟ: ΒΕΡΟΙΑ
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 14 42
2 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 14 25
3 SKODA ΞΑΝΘΗ 14 22
4 ΒΕΡΟΙΑ 15 18
5 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 13 15
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 13 13
7 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 13 4