Στην κορυφή της βαθμολογίας βρίσκεται από την Κυριακή το μεσημέρι ο Θέρμιος Απόλλων , μετά την εύκολη νίκη με 3-0 που πέτυχε επι της Δόξας Καινουρίου.

Στον αγωνιστικό χώρο η ομάδα του Θέρμιου Απόλλων ήταν καλύτερη στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα. Προηγήθηκε στο 15΄με σουτ από τον Καλοκαίρη. Το 2-0 έγινε δυο λεπτά πριν την λήξη του πρώτου ημιχρόνου με απευθείας εκτέλεση φάουλ απο τον Τόσκα.

Το τελικό 3-0 διαμορφώθηκε στο 57΄και πάλι απο τον Τόσκα

Αξίζει να αναφερθεί ότι οι γηπεδούχοι έχασαν και πέναλτι στο 80΄με τον Στεργίου.

Διαιτητής της αναμέτρησης ήταν ο Καλαμάρης με βοηθούς τους Τσιλίκα και Κορδολαίμη