Το Πρόγραμμα των πρωταθλημάτων Κ15, Κ17 και Κ20 της Super League (12-13 Μαρ 2016)

Ανακοινώθηκε από τη Super League το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα Κ15, Κ17 και K20 με τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 12-13 Μαρτίου 2016.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων των υποδομών της Super League:

 

Κ20

26η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
A.E.K.-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΠΑΤΩΝ 12 Μαρ 2016 11:00
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΒΕΡΟΙΑ ΣΤΑΔΙΟ ΜΙΚΡΑΣ 12 Μαρ 2016 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12 Μαρ 2016 11:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΟΥΦ 12 Μαρ 2016 11:30
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΕΓΚ.ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 12 Μαρ 2016 11:30
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. EMILEON 12 Μαρ 2016 12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ 12 Μαρ 2016 15:00
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Ο αγώνας «Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ», αναβάλλεται σε συνέχεια αποδοχής αιτήματος.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ20.

ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘΜ. ΝΙΚ. ΙΣ. ΗΤΤ. Γ.Υ Γ.Κ. +/-
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 21 59 19 2 0 69 7 62
2 ΠΑΟΚ 23 56 18 2 3 55 26 29
3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 24 44 13 5 6 33 14 19
4 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 24 44 12 8 4 42 28 14
5 ΞΑΝΘΗ 23 44 12 8 3 40 30 10
6 ΑΕΚ 22 35 11 2 9 38 24 14
7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 24 32 9 5 10 23 20 3
8 ΒΕΡΟΙΑ 24 31 9 4 11 29 36 -7
9 ΗΡΑΚΛΗΣ 22 28 8 4 10 27 35 -8
10 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 23 28 8 4 11 29 44 -15
11 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 23 27 7 6 10 28 37 -9
12 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 23 27 7 6 10 22 47 -25
13 ΚΑΛΛΟΝΗ 23 18 5 3 15 32 48 -16
14 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 24 17 4 5 15 17 31 -14
15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 23 14 3 5 15 19 52 -33
16 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 22 10 1 7 14 16 40 -24

Κ17

A’ ΟΜΙΛΟΣ

3η Αγωνιστική – 3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 12 Μαρ 2016 13:30
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-A.E.K. ΕΓΚ.ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 12 Μαρ 2016 15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ 13 Μαρ 2016 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Β’ ΑΡΓ/ΛΗΣ (ΛΑΥΡΑΣ) 13 Μαρ 2016 11:00
ΡΕΠΟ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Βαθμολογία Όμιλος A’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 19 36
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 17 35
3 A.E.K. 19 33
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 19 32
5 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 17 28
6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 18 25
7 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 17 20
8 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 19 16
9 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 17 1

Κ17

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

2η Αγωνιστική-4ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ 12 Μαρ 2016 12:45
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΓΚ.ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 12 Μαρ 2016 13:00
ΒΕΡΟΙΑ-SKODA ΞΑΝΘΗ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 12 Μαρ 2016 13:30
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 18 48
2 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 18 32
3 SKODA ΞΑΝΘΗ 18 31
4 ΒΕΡΟΙΑ 18 22
5 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 18 19
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 17 13
7 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 17 10

Κ15

A’ ΟΜΙΛΟΣ

3η Αγωνιστική – 4ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ 12 Μαρ 2016 12:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β.ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠ. 12 Μαρ 2016 14:00
A.E.K.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 13 Μαρ 2016 12:00
Βαθμολογία Όμιλος A’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 17 33
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 17 32
3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 17 25
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 17 23
5 A.E.K. 17 15
6 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 17 7

Κ15

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

5η Αγωνιστική – 3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ 12 Μαρ 2016 13:00
SKODA ΞΑΝΘΗ-ΒΕΡΟΙΑ ΑΘΛ.ΚΕΝ.ΠΗΓΑΔΙΩΝ 12 Μαρ 2016 13:30
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΕΘΝ.ΣΤ.ΜΙΚΡΑΣ 12 Μαρ 2016 14:30
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 15 45
2 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 15 25
3 SKODA ΞΑΝΘΗ 16 25
4 ΒΕΡΟΙΑ 15 18
5 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 15 18
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 15 17
7 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 15 5