Το Πρόγραμμα των πρωταθλημάτων Κ15, Κ17 και Κ20 της Super League (19-20 Μαρ 2016)

Ανακοινώθηκε από τη Super League το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα Κ15, Κ17 και K20 με τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 19-20 Μαρτίου 2016.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων των υποδομών της Super League:

 

Κ20

27η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 19 Μαρ 2016 11:00
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΩΣΤΗ 19 Μαρ 2016 11:30
SKODA ΞΑΝΘΗ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΑΘΛ.ΚΕΝ.ΠΗΓΑΔΙΩΝ 19 Μαρ 2016 12:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-A.E.K. EMILEON 19 Μαρ 2016 12:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠ. 19 Μαρ 2016 13:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ N. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ 20 Μαρ 2016 11:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Ε.Α.Κ.Ι. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 20 Μαρ 2016 11:00
ΒΕΡΟΙΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 27 Μαρ 2016 10:30
Βαθμολογία
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 22 62
2 Π.Α.Ο.Κ. 24 59
3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 25 47
4 SKODA ΞΑΝΘΗ 24 44
5 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 25 44
6 A.E.K. 23 38
7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 25 35
8 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 23 31
9 ΒΕΡΟΙΑ 25 31
10 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 24 28
11 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 24 28
12 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 24 27
13 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 23 18
14 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 24 17
15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 24 15
16 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 23 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ17

A’ ΟΜΙΛΟΣ

5η Αγωνιστική – 3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΛΛΟΝΗ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑ 19 Μαρ 2016 09:00
A.E.K.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 19 Μαρ 2016 12:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ 19 Μαρ 2016 13:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 20 Μαρ 2016 13:00
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Βαθμολογία Όμιλος A’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 18 38
2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 19 36
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 20 33
4 A.E.K. 20 33
5 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 18 29
6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 19 28
7 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 18 20
8 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 20 19
9 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 18 1

Κ17

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

3η Αγωνιστική-4ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΑΘΛ.ΚΕΝ.ΠΗΓΑΔΙΩΝ 19 Μαρ 2016 10:00
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΒΕΡΟΙΑ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΙΚΡΑΣ 19 Μαρ 2016 12:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Ο.Ν.Ε. 19 Μαρ 2016 14:00
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 19 51
2 SKODA ΞΑΝΘΗ 19 32
3 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 19 32
4 ΒΕΡΟΙΑ 19 23
5 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 19 22
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 17 13
7 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 18 10

Κ15

A’ ΟΜΙΛΟΣ

4η Αγωνιστική – 4ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 19 Μαρ 2016 13:00
A.E.K.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 20 Μαρ 2016 13:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ 20 Μαρ 2016 13:00
Βαθμολογία Όμιλος A’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 18 36
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 18 35
3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 18 25
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 18 23
5 A.E.K. 18 18
6 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 18 7
Κ15

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

2η Αγωνιστική – 3ος Γύρος (Εξ αναβολής)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΕΓΚ.ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ 19 Μαρ 2016 09:00
6η Αγωνιστική – 3ος Γύρος
ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΕΡΟΙΑ-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 19 Μαρ 2016 13:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Π.Α.Ο.Κ. ΕΓΚ.ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 19 Μαρ 2016 13:00
ΡΕΠΟ: SKODA ΞΑΝΘΗ
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 16 48
2 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 16 28
3 SKODA ΞΑΝΘΗ 17 28
4 ΒΕΡΟΙΑ 16 18
5 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 16 18
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 15 17
7 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 16 5