Το Πρόγραμμα των πρωταθλημάτων Κ15, Κ17 και Κ20 της Super League (24-27 Μαρ 2016)

Ανακοινώθηκε από τη Super League το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα Κ15, Κ17 και K20 με τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.

Στο πρωτάθλημα Κ20 και στον Α’ όμιλο του πρωταθλήματος Κ17, θα διεξαχθούν εξ αναβολής αναμετρήσεις. Οι αγώνες θα διεξαχθούν το από 24 έως και 27 Μαρτίου 2016.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων των υποδομών της Super League:

Κ20

22η Αγωνιστική (Εξ αναβολής)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΕΓΚ. ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ 25 Μαρ 2016 13:00

27η Αγωνιστική (Εξ αναβολής)

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 27 Μαρ  2016 10:30

4η Αγωνιστική (Εξ αναβολής)

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

www.Football-Academies.gr

Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 27 Μαρ 2016 15:00

10η Αγωνιστική (Εξ αναβολής)

A.E.K.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜ. ΣΠΑΤΩΝ 26 Μαρ  2016 12:00

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ20.

ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘΜ. ΝΙΚ. ΙΣ. ΗΤΤ. Γ.Υ. Γ.Κ. +/-
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 23 65 21 2 0 71 7 64
2 ΠΑΟΚ 25 62 20 2 3 63 29 34
3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 26 50 15 5 6 36 14 22
4 ΞΑΝΘΗ 25 47 13 8 4 42 33 9
5 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 26 44 12 8 6 44 35 9
6 ΑΕΚ 24 41 13 2 9 44 24 20
7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 26 38 11 5 10 29 22 7
8 ΗΡΑΚΛΗΣ 24 31 9 4 11 30 38 -8
9 ΒΕΡΟΙΑ 25 31 9 4 12 30 39 -9
10 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 25 31 9 4 12 31 45 -14
11 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 24 28 7 7 10 22 47 -25
12 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 25 27 7 6 12 29 42 -13
13 ΚΑΛΛΟΝΗ 24 18 5 3 16 33 53 -20
14 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 25 17 4 5 16 17 32 -15
15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 25 15 3 6 16 20 54 -34
16 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 24 10 1 7 16 17 44 -27

Κ17

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

2η Αγωνιστική-3ος Γύρος (Εξ αναβολής)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 24 Μαρ  2016 11:00

6η Αγωνιστική-3ος Γύρος (Εξ αναβολής)

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

www.Football-Academies.gr

ΕΓΚ.ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 26 Μαρ  2016 14:00

9η Αγωνιστική-2ος Γύρος (Εξ αναβολής)

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΔΗΜ.ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ 26 Μαρ  2016 13:30
Βαθμολογία Όμιλος A’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 19 41
2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 20 39
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 20 33
4 A.E.K. 21 33
5 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 19 32
6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 20 28
7 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 19 20
8 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 21 19
9 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 19 4

Κ17

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική-4ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΠΗΓΑΔΙΩΝ 26 Μαρ 2016 12:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΒΕΡΟΙΑ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ EMILEON 26 Μαρ 2016 12:00
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΙΚΡΑΣ 26 Μαρ 2016 13:45
ΡΕΠΟ: Π.Α.Ο.Κ. www.Football-Academies.gr
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 20 54
2 SKODA ΞΑΝΘΗ 20 35
3 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 20 32
4 ΒΕΡΟΙΑ 20 24
5 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 20 23
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 18 13
7 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 18 10

Κ15

A’ ΟΜΙΛΟΣ

5η Αγωνιστική – 4ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-A.E.K. ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ 26 Μαρ 2016 12:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 27 Μαρ 2016 11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΟΗΘ.ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠ. 27 Μαρ 2016 12:00
Βαθμολογία Όμιλος A’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 19 38
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 19 37
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 19 26
4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 19 26
5 A.E.K. 19 18
6 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 19 7

Κ15

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

7η Αγωνιστική – 3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΙΚΡΑΣ 26 Μαρ 2016 11:00
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΘΛ. ΕΓΚ.ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ 26 Μαρ 2016 11:30
Π.Α.Ο.Κ.-ΒΕΡΟΙΑ
ΡΕΠΟ: SKODA ΞΑΝΘΗ www.Football-Academies.gr
Ο αγώνας «Π.Α.Ο.Κ. – ΒΕΡΟΙΑ» αναβάλλεται σε συνέχεια αποδοχής αιτήματος.
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 17 51
2 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 17 29
3 SKODA ΞΑΝΘΗ 17 28
4 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 17 21
5 ΒΕΡΟΙΑ 17 19
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 16 17
7 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 17 5