Το Πρόγραμμα των πρωταθλημάτων Κ15, Κ17 και Κ20 της Super League (2-3 Aπρ 2016)

Ανακοινώθηκε από τη Super League το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα Κ15, Κ17 και K20 με τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 2-3 Απριλίου 2016, πλην δυο παιχνιδιών το Α’ ομίλου Κ17, που θα διεξαχθούν σε άλλες ημερομηνίες. Στο πρωτάθλημα Κ15 θα διεξαχθεί ένα εξ αναβολής ματς, του Β’ ομίλου. Στον Α’ όμιλο του πρωταθλήματος Κ15 έχουν ολοκληρωθεί οι αγώνες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων των υποδομών της Super League:

Κ20

28η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΕΗΡΑΚΛΗΣ 02 Απρ 2016 11:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΕΓΚ. ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 02 Απρ 2016 11:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 02 Απρ 2016 11:30
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ-A.E.K. ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣΟΥ 02 Απρ 2016 12:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΒΕΡΟΙΑ Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 03 Απρ 2016 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 03 Απρ 2016 11:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ 03 Απρ 2016 12:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-SKODA ΞΑΝΘΗ ΜΟΥΡΝΙΩΝ 03 Απρ 2016 12:00

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ20.

ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘΜ. ΝΙΚ. ΙΣ. ΗΤΤ. Γ.Υ. Γ.Κ. +/-
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 23 65 21 2 0 71 7 64
2 ΠΑΟΚ 25 62 20 2 3 63 29 34
3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 26 50 15 5 6 36 14 22
4 ΞΑΝΘΗ 25 47 13 8 4 42 33 9
5 ΑΕΚ 25 44 14 2 9 45 24 21
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 26 44 12 8 6 44 35 9
7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 26 38 11 5 10 29 22 7
8 ΒΕΡΟΙΑ 26 34 10 4 12 34 39 -5
9 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 26 34 10 4 12 36 46 -10
10 ΗΡΑΚΛΗΣ 24 31 9 4 11 30 38 -8
11 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 26 28 7 7 12 22 53 -31
12 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 26 27 7 6 13 29 43 -14
13 ΚΑΛΛΟΝΗ 24 18 5 3 16 33 53 -20
14 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 25 17 4 5 16 17 32 -15
15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 26 15 3 6 17 21 59 -38
16 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 25 13 2 7 16 19 44 -25

Κ17

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

6η Αγωνιστική-3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΓΚ.ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 26 Μαρ 2016 1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Β.ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠ. 03 Απρ 2016 11:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ 06 Απρ 2016 13:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-A.E.K. Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 13 Απρ 2016 18:30
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Βαθμολογία Όμιλος A’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 21 42
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 19 41
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 20 33
4 A.E.K. 21 33
5 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 19 32
6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 21 31
7 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 21 23
8 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 22 19
9 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 20 4

Κ17

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

4η Αγωνιστική-4ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΕΡΟΙΑ-Π.Α.Ο.Κ. ΔΙΑΒΑΤΟΥ 02 Απρ 2016 12:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΕΓΚ.ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 02 Απρ 2016 15:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ EMILEON 03 Απρ 2016 11:00
ΡΕΠΟ: SKODA ΞΑΝΘΗ
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 20 54
2 SKODA ΞΑΝΘΗ 21 36
3 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 21 33
4 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 21 26
5 ΒΕΡΟΙΑ 21 24
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 19 16
7 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 19 10

Κ15

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

6η Αγωνιστική-3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-SKODA ΞΑΝΘΗ EMILEON 02 Απρ 2016 10:30
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 17 51
2 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 18 32
3 SKODA ΞΑΝΘΗ 17 28
4 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 18 22
5 ΒΕΡΟΙΑ 17 19
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 17 17
7 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 18 6