Το Πρόγραμμα των πρωταθλημάτων Κ15, Κ17 και Κ20 της Super League (9-10 Aπρ 2016)

Ανακοινώθηκε από τη Super League το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα Κ15, Κ17 και K20 με τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 9-10 Απριλίου 2016. Στο πρωτάθλημα Κ15 θα διεξαχθεί ένα εξ αναβολής ματς (το τελευταίο), του Β’ ομίλου. Στον Α’ όμιλο του πρωταθλήματος Κ15 έχουν ολοκληρωθεί οι αγώνες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων των υποδομών της Super League:

Κ20

29η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
A.E.K.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΠΑΤΩΝ 09 Απρ 2016 11:00
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣΟΥ 09 Απρ 2016 12:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ EMILEON 09 Απρ 2016 12:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β.ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠ. 09 Απρ 2016 12:30
ΒΕΡΟΙΑ-SKODA ΞΑΝΘΗ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 09 Απρ 2016 15:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ N. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ 09 Απρ 2016 15:00
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΚΟΣΜΙΟΥ 09 Απρ 2016 15:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Ο αγώνας «ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ», αναβάλλεται σε συνέχεια αποδοχής αιτήματος.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ20.

ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘΜ. ΝΙΚ. ΙΣ. ΗΤΤ. Γ.Υ. Γ.Κ. +/-
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 24 68 22 2 0 76 7 69
2 ΠΑΟΚ 26 62 20 2 4 63 31 32
3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 27 53 16 5 6 38 14 24
4 ΞΑΝΘΗ 26 47 13 8 5 42 35 7
5 ΑΕΚ 26 45 14 3 9 46 25 21
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 27 45 12 9 6 45 36 9
7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 27 39 11 6 10 30 23 7
8 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 27 37 11 4 12 39 46 -7
9 ΗΡΑΚΛΗΣ 25 34 10 4 11 31 38 -7
10 ΒΕΡΟΙΑ 27 34 10 4 13 34 42 -8
11 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 27 31 8 7 12 24 53 -29
12 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 27 27 7 6 14 29 44 -15
13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 26 20 5 5 16 20 32 -12
14 ΚΑΛΛΟΝΗ 25 19 5 4 16 34 54 -20
15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 27 15 3 6 18 21 62 -41
16 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 26 13 2 7 17 19 49 -30

Κ17

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

7η Αγωνιστική-3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
A.E.K.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 09 Απρ 2016 13:00
ΚΑΛΛΟΝΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑ 10 Απρ 2016 11:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10 Απρ 2016 11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 10 Απρ 2016 13:00
ΡΕΠΟ: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

6η Αγωνιστική-3ος Γύρος (Εξ αναβολής ματς)

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-A.E.K. Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 13 Απρ 2016 18:30
Βαθμολογία Όμιλος A’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 20 44
2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 21 42
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 21 36
4 A.E.K. 21 33
5 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 19 32
6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 21 31
7 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 22 23
8 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 22 19
9 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 21 4

Κ17

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

5η Αγωνιστική-4ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Π.Α.Ο.Ν.Ε. 09 Απρ 2016 11:00
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 09 Απρ 2016 14:00
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΒΕΡΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΙΣΧΟΥ 10 Απρ 2016 14:00
ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 21 55
2 SKODA ΞΑΝΘΗ 21 36
3 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 22 36
4 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 22 26
5 ΒΕΡΟΙΑ 22 25
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 20 19
7 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 20 10

Κ15

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

7η Αγωνιστική-3ος Γύρος (Εξ αναβολής ματς)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Π.Α.Ο.Κ.-ΒΕΡΟΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 09 Απρ 2016 11:00
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 17 51
2 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 18 32
3 SKODA ΞΑΝΘΗ 18 31
4 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 18 22
5 ΒΕΡΟΙΑ 17 19
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 18 17
7 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 18 6