Ορισμός αγώνων 16-20/4

ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  09:30  (JUNIORS)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  10:00  (PROJUNIORS)

ΠΑΛΙΑΤΣΑ 2                           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  10:00  (JUNIORS)

ΠΑΛΙΑΤΣΑ 1                           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΕΛΠΙΔΩΝ 1                             ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1

ΕΛΠΙΔΩΝ 2                             ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  10:45  (JUNIORS)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                            ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  11:30  (PROJUNIORS)

ΕΛΠΙΔΩΝ 1                             ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΠΑΛΙΑΤΣΑ 2                           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  11:30  (JUNIORS)

ΠΑΛΙΑΤΣΑ 1                           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  12:00  (PROJUNIORS)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  13:15  (PROJUNIORS)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3

ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  15:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  15:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                  ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  16:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  17:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  17:00

ΘΕΡΜΟΥ                                 Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                         ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  18:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  17-4-2016  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  17-4-2016  ΩΡΑ  11:30  (PROJUNIORS)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  17-4-2016  ΩΡΑ  17:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΘΕΡΜΟΥ                                 Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  17-4-2016  ΩΡΑ  17:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ                 ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ  20-4-2016  ΩΡΑ  17:00

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                         ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ