Το Πρόγραμμα των πρωταθλημάτων Κ17 και Κ20 της Super League (22-23 Aπρ 2016)

Ανακοινώθηκε από τη Super League το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα Κ17 και K20 με τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 22-23 Απριλίου 2016.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων των υποδομών της Super League:

Κ20

16η Αγωνιστική (Eξ αναβολής)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ-Π.Α.Ο.Κ. ΑΘΛ.ΚΕΝ.ΠΗΓΑΔΙΩΝ 22 Απρ 2016 14:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Β.ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠ. 23 Απρ 2016 10:30
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-A.E.K. ΜΑΛΕΜΕ 23 Απρ 2016 11:30
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΓΚ.ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 23 Απρ 2016 12:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 23 Απρ 2016 13:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 24 Απρ 2016 11:00
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΗΠ.ΗΡΑΚΛΗ ΜΙΚΡΑ 07 Μαΐ 2016 10:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΒΕΡΟΙΑ
Ο αγώνας «ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΒΕΡΟΙΑ» αναβάλλεται και θα ορισθεί εκ νέου από τη Διοργανώτρια Αρχή.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ20.

ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘΜ. ΝΙΚ. ΙΣ. ΗΤΤ. Γ.Υ. Γ.Κ +/-
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 26 74 24 2 0 86 10 76
2 ΠΑΟΚ 28 65 21 2 5 65 34 31
3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 29 54 16 6 7 40 18 22
4 ΑΕΚ 28 49 15 4 9 51 27 24
5 ΞΑΝΘΗ 28 49 13 10 5 43 36 7
6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 29 45 13 6 10 33 23 10
7 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 29 45 12 9 8 46 41 5
8 ΗΡΑΚΛΗΣ 27 40 12 4 11 37 39 -2
9 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 29 40 12 4 13 42 48 -6
10 ΒΕΡΟΙΑ 29 35 10 5 14 35 49 -14
11 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 28 34 9 7 12 26 53 -27
12 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 29 33 9 6 14 37 44 -7
13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 27 21 5 6 16 20 32 -12
14 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 27 19 5 4 18 36 63 -27
15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 29 15 3 6 20 22 67 -45
16 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 28 13 2 7 19 20 55 -35

Κ17

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

9η Αγωνιστική-3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 23 Απρ 2016 11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΗΦΑΙΣΤΟΥ 24 Απρ 2016 13:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΓΚ.ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 24 Απρ 2016 13:00
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ε.Κ.
Ο αγώνας «Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ» αναβάλλεται σε συνέχεια αποδοχής αιτήματος.
Βαθμολογία Όμιλος A’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 23 53
2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 23 43
3 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 23 39
4 A.E.K. 24 39
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 23 39
6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 23 34
7 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 23 23
8 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 23 19
9 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 23 4

Κ17

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

7η Αγωνιστική-4ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 23 Απρ 2016 11:00
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ.ΜΙΣΧΟΥ 23 Απρ 2016 11:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΕΓΚ.ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 23 Απρ 2016 13:00
ΡΕΠΟ: ΒΕΡΟΙΑ
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 23 61
2 SKODA ΞΑΝΘΗ 23 39
3 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 23 39
4 ΒΕΡΟΙΑ 24 26
5 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 23 26
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 22 19
7 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 22 14