Μπαράζ ανόδου στην Γ΄εθνική. Αποτελέσματα 5ης αγωνιστικής

Ολοκληρώθηκε σήμερα η 5η αγωνιστική για τους αγώνες μπαράζ για την άνοδο στην Γ΄Εθνική και στους 14 ομίλους.

Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία αναλυτικά :

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Προσκυνητών 1-2

Ηρακλής Ποταμουδιών – ΑΕ Διδυμότειχου  2-2

Βαθμολογία

Ορφέας Ξάνθης  9-7, 9

Δόξα Προσκυνητών  2-1, 9

Ηρακλής Ποταμουδιών  6-7, 6

ΑΕ Διδυμοτείχου  4-6, 4

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Απόλλων Παραλιμνίου – Μακεδονικός  διακ.

ΑΟ Καρδίας – Δόξα Πετρούσας  4-0

Βαθμολογία

ΑΟ Καρδίας  13-5, 12

Απόλλων Παραλιμνίου  8-4, 7

Μακεδονικός  5-4, 7

Δόξα Πετρούσας  4-17, 0

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Στρατώνι – Πάικο Γουμένισσας 2-0

Αλμωπός Αριδαίας – ΦΑΣ Νάουσα 3-2

Βαθμολογία

Αλμωπός Αριδαίας  11-3, 11

ΦΑΣ Νάουσα  8-4, 8

Στρατώνι  6-4, 8

Πάικο Γουμένισσας  0-14, 0

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Μακεδονικός Αγ. Παντελεήμονα – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  2-1

Μακεδονικός Φούφα – AΕ Ποντίων Βατολάκκου 0-0

Βαθμολογία

Μακεδονικός Φούφα  5-2, 11

ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου  5-5, 8

Μακεδονικός Αγ. Παντελεήμονα  7-6, 7

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  3-7, 1

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Δόξα Γαρδικίου 6-1

Αστέρας Πετριτή – ΑΟ Βελισσαρίου 2-1

Βαθμολογία

Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου  12-5, 10

Αστέρας Πετριτή  5-6, 9

ΑΟ Βελισσαρίου  7-6, 6

Δόξα Γαρδικίου  5-12, 4

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Διαγόρας Σεβαστής – ΑΟ Σελλάνων  4-0

Απόλλων Λάρισας – Ηρακλής Βόλου 3-0

Βαθμολογία

Απόλλων Λάρισας  10-2, 13

Διαγόρας Σεβαστής  10-3, 11

ΑΟ Σελλάνων  3-9, 4

Ηρακλής Βόλου  3-12, 0

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Ολυμπιακός Λαμίας – Ιστιαία  2-1

Αίολος Καρπενησίου – Θήβα  2-5

Βαθμολογία

Θήβα  11-4, 13

Ολυμπιακός Λαμίας  5-7, 7

Ιστιαία  12-5, 3

Αίολος Καρπενησίου  4-16, 0

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Αστέρας Ιτέας – Αμβρακία Κωστακίων 4-3

Τηλυκράτης – Ναυπακτιακός Αστέρας  4-0

Βαθμολογία

Τηλυκράτης  10-2, 11

Αμβρακία Κωστακίων  10-9, 8

Ναυπακτιακός Αστέρας  5-7, 6

Αστέρας Ιτέας  8-16, 3

9ος ΟΜΙΛΟΣ

Προοδευτική – Άγιος Ιερόθεος 0-0

Αετός Κορυδαλλού – Αιγάλεω 3-0

Βαθμολογία

Προοδευτική  7-1, 10

Άγιος Ιερόθεος  6-4, 8

Αετός Κορυδαλλού  6-7, 4

Αιγάλεω  4-11, 3

10ος ΟΜΙΛΟΣ

Αιγείρος Μυστεγνών – Ρόδος 0-3

Ποσειδών Καρδαμύλων – Πανθηραϊκός  0-0 (28/5)

Βαθμολογία

Ρόδος  17-1, 15

Πανθηραϊκός  7-2, 10

Ποσειδών Καρδαμύλων  2-10, 4

Αιγείρος Μυστεγνών  2-15, 0

11ος ΟΜΙΛΟΣ

Πυθαγόρας – Ζωφριά 3-2

ΑΟ Ζευγολατιού – Θύελλα Ραφήνας  0-0

Βαθμολογία

Θύελλα Ραφήνας  8-0, 11

ΑΟ Ζευγολατιού  7-5, 10

Ζωφριά  2-9, 4

Πυθαγόρας  3-9, 3

12ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ Εικοσιμίας – ΑΟ Τσιλιβή  1-2

Αστέρας Αμαλιάδας – Αχαϊκή  1-0

Βαθμολογία

Αστέρας Αμαλιάδας  9-4, 10

Αχαϊκή  8-5, 10

ΑΟ Τσιλιβή  10-7, 8

ΑΟ Εικοσιμίας  3-14, 0

13ος ΟΜΙΛΟΣ

Τσικλητήρας Πύλου – Δόξα Μεγαλόπολης  3-0

Ολυμπιακός Γυθείου – ΑΕ Λέρνας 1-1

Βαθμολογία

Τσικλητήρας Πύλου  5-1, 10

Δόξα Μεγαλόπολης  8-7, 8

ΑΕ Λέρνας  5-4, 8

Ολυμπιακός Γυθείου  3-9, 1

14ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – ΟΦ Ιεράπετρας 2-0

Άρης Περιβολίων – ΠΟ Ατσαλένιου 2-5

Βαθμολογία

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ  5-4, 10

ΠΟ Ατσαλένιου  9-3, 8

ΟΦ Ιεράπετρας  3-4, 4

Άρης Περιβολίων  4-9, 4