Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου της ΕΠΣΑ

ΑΓΩΝΑ       ΣΑΒΒΑΤΟ  1-10-2016  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             1                ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΟΥΣΤΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   2                ΝΕΟΙΝΑΥΠΑΚΤΟΥΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           3                ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΑΝΤΙΡΡΙΟΥΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                4                ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Β.ΔΑΚ  ΑΓΡΙΝΙΟΥ               5                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Α.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΕΜΙΛΕΩΝ                              6                ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΑΚΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ

ΡΗΓΑΝΑ                                 7                ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΖΑΡΚΑΔΑ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  1-10-2016  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         8                ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΟΔΗΜΟΣ – ΞΥΣΡΤΡΑΣ Δ. – ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ                                9                Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΑΕΤΟΥ                                    10              ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΖΕΡΒΑΣ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ                           11              ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                12              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  1-10-2016  ΩΡΑ  16:00

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              53              ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        54              ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΣΟΥΝΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΘΕΡΜΟΥ                                55              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΔΑΝΙΑΣ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        56              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             57              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΝΤΖΑΝΗΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                              ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          58              ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΚΑΡΕΤΣΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           59              ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΜΠΑΚΑΚΗ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                              ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       60              ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                               ΛΑΪΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             61              ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΖΕΡΒΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                62              ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΓΓΕΛΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ                          63              ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ                           64              ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΤΟΛΗΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΑΣΤΑΚΟΥ                              65              ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΚΟΥΣΤΑ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ                           66              ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΠΠΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ                           67              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΛΑΘΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   68              ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  2-10-2016  ΩΡΑ  11:00

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                69              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΡΕΝΤΙΦΗΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  2-10-2016  ΩΡΑ  16:00

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     70              ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        71              ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         73              ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΪΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                       74              ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ

ΕΜΙΛΕΩΝ                              75              ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   76              ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΣΟΥΝΗ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ              77              ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΚΑΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                         78              ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΑΜΠΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           79              ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                         80              ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                81              ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΤΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΑΕΤΟΥ                                    82              ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΠΑΝΑΓΟΔΗΜΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΖΕΡΒΑΣ

ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ                           83              ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ

ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ                         84              ΑΕ ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Α.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ

ΣΤΑΝΟΥ                                 85              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΠΑΠΠΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΖΑΡΚΑΔΑ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  2-10-2016  ΩΡΑ  18:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             72              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΑΘΑ

                                                                     ΤΕΤΑΡΤΗ  5-10-2016  ΩΡΑ  15:00  (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        86              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          87              ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ

ΕΜΙΛΕΩΝ                              88              ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ