Ορισμός αγώνων της ΕΠΣΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  7-1-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΘΕΟΔ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ      ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜ. – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ                                 Ν. ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ –ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ                                  ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  7-1-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                     ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΑΕΤΟΥ                                     ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  7-1-2017  ΩΡΑ  15:00

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                        ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΘΕΡΜΟΥ                                 Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                         ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                            ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΘΕΟΔ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ. – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΠΟΥΑΜΟΥΛΑΣ                       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                         ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ.

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                     ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ                     ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΕΚ ΑΓ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ                 ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΒΟΗΘ. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ         ΑΕ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8-1-2017 ΩΡΑ 10-30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  8-1-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                            ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  8-1-2017  ΩΡΑ  11:00

ΒΟΗΘ ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ          ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ `

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  8-1-2017  ΩΡΑ  15:00

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                        ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝ.- ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

ΒΟΗΘ. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ         ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ- ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                   ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠ.- ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                           ΔΑΦΝΗ Μ ΧΩΡΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ                             ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ- ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                             ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                            ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                           ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ