Ορισμός διαιτητών της ΕΠΣΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  14-1-2017  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   122           ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  14-1-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΕΜΙΛΕΩΝ                              123           ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  14-1-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         124           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             125           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  14-1-2017  ΩΡΑ  12:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   126           ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  14-1-2017  ΩΡΑ  12:15  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΕΜΙΛΕΩΝ                              127           ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ ΑΠ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  14-1-2017  ΩΡΑ  15:00

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       505           ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΠΑΝΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              506           ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΧΡΕΛΙΑΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           507           ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΣΑΜΠΑΣ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          508           ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ – ΠΟΥΛΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             509           ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΤΟΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΑΨΑΛΗΣ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        510           ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΟΡΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΘΕΡΜΟΥ                                511           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΔΑΝΙΑΣ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        512           ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             513           ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΝΤΖΑΝΗΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΖΕΡΒΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                514           ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΠΑΠΠΑΣ – ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΕΜΙΛΕΩΝ                              515           ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΑΜΠΡΟΥ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

Β. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               516           ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΞΟΥΡΙΑ

ΡΗΓΑΝΑ                                 517           ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΒΑΪΝΑΣ – ΤΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ             518           ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ                           519           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΓΟΥΛΑΣ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                     520           ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ.- ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  15-1-2017  ΩΡΑ  10:00

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                521           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  15-1-2017  ΩΡΑ  12:15

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                522           ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΑΚΟΣ – ΤΟΛΗΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  15-1-2017  ΩΡΑ  15:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         523           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             524           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ                   525           ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   526           ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΜΠΟΤΙΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                527           ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΚΑΛΥΒΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           528           ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΠΠΑΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ

ΦΥΤΕΙΩΝ                               529           ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ

ΟΧΘΙΩΝ                                  530           ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΞΟΥΡΙΑ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           531           ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν. – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΖΕΡΒΑΣ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                      532           ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΤΟΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   533           ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ

ΜΑΣΤΡΟΥ                              534           ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ

ΜΠΟΥΚΑΣ                             535           ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΡΙΓΑΝΗΣ                                536           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΕ ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΤΣΑΜΠΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ ΑΠ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΖΑΡΚΑΔΑ

ΑΕΤΟΥ                                    537           ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ