Ορισμός διαιτητών της ΕΠΣΑ

      ΣΑΒΒΑΤΟ  21-1-2017  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                128           ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             129           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΑΓΓΕΛΗΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  21-1-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           130           ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           131           ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΑΚΟΣ – ΜΠΟΤΙΝΗΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                132           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ – ΚΑΟΥΡΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  21-1-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          133           ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  21-1-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΘΕΡΜΟΥ                                134           Ν.ΘΕΡΜΙΟΣΑΠΟΛΛΩΝΕΝΩΣΗΑΟΚΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  21-1-2017  ΩΡΑ  12:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             135           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  21-1-2017  ΩΡΑ  15:00

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       542           ΑΜΦΙΛΟΧΟΣΑΧΕΛΩΟΣΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΔΑΝΙΑΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                    543           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΑΜΠΡΟΥ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           544           ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΡΕΝΤΙΦΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΧΡΕΛΙΑΣ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                        545           ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΛΑΥΡΑΝΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                                                      ΓΙΩΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΑΨΑΛΗΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         546           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΣΑΜΠΑΣ

ΘΕΡΜΟΥ                                547           Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                548           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ                              549           ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΝΤΖΑΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΠΑΝΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   550           ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΤΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     551           ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν. – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   552           ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΣΟΥΝΗ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                553           ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ – ΜΠΟΤΙΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ                           554           ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΤΟΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ

ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ               555           ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΤΟΛΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΓΟΥΛΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              556           ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΠΠΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          557           ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  21-1-2017  ΩΡΑ  17:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             558           ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΣ – ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  22-1-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          136           ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ

ΡΗΓΑΝΑ                                 137           ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΠΟΤΙΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  22-1-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         138           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   139           ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  22-1-2017  ΩΡΑ  11:45

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             559           ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣΑΓ. ΘΩΜΑΑΧΙΛΛΕΑΣΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΑΘΑ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  22-1-2017  ΩΡΑ  13:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   140           ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  22-1-2017  ΩΡΑ  15:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         560           ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                561           ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                       562           ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                    563           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΣΟΥΝΗ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                       564           ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΠΠΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΟΧΘΙΩΝ                                  565           ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΑΜΠΑΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΞΟΥΡΙΑ

ΜΥΤΙΚΑ                                 566           ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΑΜΠΡΟΥ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                567           ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΜΠΟΤΙΝΗΣ – ΤΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ              568           ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ                                 569           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΑΡΣΕΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                         570           ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΝΗΣ – ΒΑΙΝΑΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΡΙΓΑΝΗΣ                                571           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΑΓΓΕΛΗΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                                         ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΖΑΡΚΑΔΑ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           572           ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ

ΣΤΑΝΟΥ                                 573           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΑΓΙΑΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                                                      ΓΙΩΤΗ

ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ                         574           ΑΕ ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΡΕΝΤΙΦΗΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ