Το Πρόγραμμα των Πρωταθλημάτων Κ15, Κ17 και Κ20 της Super League

Ανακοινώθηκε από τη Super League το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα Κ15, Κ17 και K20, με τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 28-29 Ιανουαρίου 2017.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

 

Κ20

18η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 28 Ιαν 11:15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΡΟΥΦ 28 Ιαν 11:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Β.ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠ. 28 Ιαν 12:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. EMILEON 28 Ιαν 12:00
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-Α.Ε.Λ. ΜΙΚΡΑΣ-ΗΡΑΚΛΗ 28 Ιαν 12:30
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-A.E.K. ΠΗΓΑΔΙΩΝ 28 Ιαν 14:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Α.Ο.Κ. ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ 29 Ιαν 11:00
ΒΕΡΟΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 29 Ιαν 12:00
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ20
Θ. ΟΜΑΔΑ AΓ. ΒΑΘ. Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ (+/-)
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 15 41 13 2 0 43 3 40
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 16 35 11 2 3 32 16 16
3 ΠΑΟΚ 14 28 8 4 2 24 10 14
4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 15 28 8 4 3 22 10 12
5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 15 27 7 6 2 23 13 10
6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 15 23 6 5 4 18 18 0
7 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 15 22 7 3 5 22 14 8
8 ΛΑΡΙΣΑ 14 21 6 3 5 20 21 -1
9 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 15 19 5 4 6 17 22 -5
10 ΑΕΚ 15 19 6 1 8 18 27 -9
11 ΗΡΑΚΛΗΣ 14 16 5 1 8 16 23 -7
12 ΞΑΝΘΗ 14 13 4 1 9 20 24 -4
13 ΑΟK 15 10 2 4 9 9 26 -17
14 ΒΕΡΟΙΑ 15 9 2 3 10 10 34 -24
15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 14 8 1 5 8 11 21 -10
16 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 15 7 1 4 10 10 33 -23

Κ17

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

2η Αγωνιστική – 3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΒΕΡΟΙΑ ΠΗΓΑΔΙΩΝ 29 Ιαν 12:15
Α.Ε.Λ.-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΕΝΔΡΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 29 Ιαν 13:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ο.Κ. EMILEON 29 Ιαν 14:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Π.Α.Ο.Κ. Π.Ε.Α.Κ.Ι. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 29 Ιαν 15:00
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 13 29
2 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 12 23
3 ΒΕΡΟΙΑ 13 23
4 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 13 23
5 Α.Ε.Λ. 13 15
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 13 14
7 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 12 8
8 Α.Ο.Κ. 13 6

 

Κ15

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

5η Αγωνιστική – 2ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Π.Α.Ο.Κ. ΕΓΚ.ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 28 Ιαν 13:15
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΒΕΡΟΙΑ ΠΗΓΑΔΙΩΝ 29 Ιαν 12:45
Α.Ε.Λ.-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΕΝΔΡΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 29 Ιαν 15:00
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 8 24
2 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 7 15
3 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 7 11
4 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 9 10
5 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 6 7
6 Α.Ε.Λ. 8 6
7 ΒΕΡΟΙΑ 7 3