Ορισμός διαιτητών για τους αγώνες της ΕΠΣΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  11-3-2017  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         194           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  11-3-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             195           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   196           ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  11-3-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΘΕΡΜΟΥ                                197           Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΑΓΙΑΣ – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           198           ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΠΟΥΛΙΟΥ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  11-3-2017  ΩΡΑ  12:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         199           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. – ΚΑΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  11-3-2017  ΩΡΑ  15:30

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       749           ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                     ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        750           ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΑΓΓΕΛΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΟΡΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ

ΘΕΡΜΟΥ                                751           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΡΕΝΤΙΦΗΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        752           ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΣΟΥΝΗ

ΛΟΥΤΡΟΥ                              753           ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                              ΛΑΪΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           754           ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΝΤΖΑΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                              ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                     ΧΡΕΛΙΑΣ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             755           ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   756           ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                              ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                     ΤΣΑΜΠΑΣ

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ                          757           ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΓΟΥΛΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         758           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΤΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                759           ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΡΙΓΑΝΗΣ                                760           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΠΟΥΛΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                     ΚΑΨΑΛΗΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                761           ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΑΜΠΡΟΥ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                     ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           762           ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΑΜΠΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  12-3-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   200           ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ                              201           ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  12-3-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             202           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΓΓΕΛΗΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΕΤΟΥ                                    203           ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ

ΕΜΙΛΕΩΝ                              204           ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΑΚΟΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  12-3-2017  ΩΡΑ  11:00

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                763           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΒΑΙΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  12-3-2017  ΩΡΑ  15:30

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   764           ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ                          765           ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                766           ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΠΠΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΥΝΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                              ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              767           ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΤΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                        768           ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΓΟΥΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                     ΚΑΨΑΛΗΣ

ΡΗΓΑΝΑ                                 769           ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΖΑΡΚΑΔΑ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           770           ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΝΤΖΑΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΑΣΤΑΚΟΥ                              771           ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                      772           ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΤΟΛΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                              ΤΟΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΞΟΥΡΙΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           773           ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                              ΛΑΪΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ

ΦΥΤΕΙΩΝ                               774           ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΑΜΠΡΟΥ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ             775           ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ