Ορισμός αγώνων από την ΕΠΣΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  29-4-2017  ΩΡΑ  10:00  (PROJUNIORS)

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                         ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1 – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  29-4-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                             ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  29-4-2017  ΩΡΑ  11:30  (JUNIORS)

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                         ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1 – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  29-4-2017  ΩΡΑ  17:00 (PROJUNIORS)

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ             ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1 – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  29-4-2017  ΩΡΑ  17:00

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                         ΝΑΥΠ. . ΑΣΤΕΡΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                     ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  29-4-2017  ΩΡΑ  18:30 (JUNIORS)

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ             ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1 – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  30-4-2017  ΩΡΑ  10:00  (PROJUNIORS)

ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ         ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2

ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  30-4-2017  ΩΡΑ  11:00  (PROJUNIORS)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  30-4-2017  ΩΡΑ  11:30  (JUNIORS)

ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ         ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2

ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ  30-4-2017  ΩΡΑ  17:00  (PROJUNIORS)

ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ  30-4-2017  ΩΡΑ  17:00  (JUNIOR’S)

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ             ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2