Ορισμός διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ  6-5-2017  ΩΡΑ  10:30  (PROJUNIORS)

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        259           ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2 – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         260           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  6-5-2017  ΩΡΑ  11:15  (PROJUNIORS)

ΕΛΠΙΔΩΝ                               261           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  6-5-2017  ΩΡΑ  12:00  (JUNIORS)

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        262           ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2 – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  6-5-2017  ΩΡΑ  12:15  (JUNIORS)

KICKOFF                                263           ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  6-5-2017  ΩΡΑ  17:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   264           ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ

                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  6-5-2017  ΩΡΑ  17:00

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             828           ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                              ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                              ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  7-5-2017  ΩΡΑ  10:00  (PROJUNIORS)

ΕΛΠΙΔΩΝ 1                           265           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  7-5-2017  ΩΡΑ  10:30  (PROJUNIORS)

ΜΑΡΑΚΑΝΑ                          266           ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             267           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΑΘΑ

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ           268           ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           269           ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  7-5-2017  ΩΡΑ  11:15  (JUNIORS)

ΕΛΠΙΔΩΝ 2                           270           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  7-5-2017  ΩΡΑ  12:00  (JUNIORS)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             271           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΑΘΑ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  7-5-2017  ΩΡΑ  12:15  (JUNIORS)

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ           272           ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΑΝΑΡΙΝΙΩΝ                       273           ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ

                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  7-5-2017  ΩΡΑ  17:00

ΚΑΡΑΠΠΑΠΑ                        829           ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                              ΝΙΚΑΚΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                     ΚΑΨΑΛΗΣ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        830           ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                              ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                              ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                     ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ