Η κλήρωση του βόρειου ομίλου της Β’ Εθνικής

Με 15 (και όχι 16) ομάδες παρούσες πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι στην Αίθουσα Τύπου του Καυταντζογλείου Σταδίου η κλήρωση του πρωταθλήματος στο βόρειο όμιλο της Β’ Εθνικής. Ο λόγος η εκκρεμότητα που υπάρχει με τη συμμετοχή του Πανελλήνιου Λάρισας. Η ομάδα που θα καταλάβει τη 16η θέση στον βόρειο όμιλο (είτε αυτή είναι τελικά ο Πανελλήνιος, είτε άλλη), αναφέρεται στην κλήρωση ως ΟΜΑΔΑ Χ.

Όλο το πρόγραμμα του βόρειου ομίλου της Β’ Εθνικής:

1η Αγωνιστική – 8/10/2017

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΟΜΑΔΑ Χ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

2η Αγωνιστική – 15/10/2017

ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΟΜΑΔΑ Χ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ

3η Αγωνιστική – 22/10/2017

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΟΜΑΔΑ Χ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ

4η Αγωνιστική – 29/10/2017

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΟΜΑΔΑ Χ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ

5η Αγωνιστική – 5/11/2017

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΟΜΑΔΑ Χ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

6η Αγωνιστική – 12/11/2017

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΟΜΑΔΑ Χ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

7η Αγωνιστική – 19/11/2017

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ Χ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

8η Αγωνιστική – 26/11/2017

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΟΜΑΔΑ Χ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

9η Αγωνιστική – 3/12/2017

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΟΜΑΔΑ Χ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

10η Αγωνιστική – 10/12/2017

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΟΜΑΔΑ Χ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

11η Αγωνιστική – 17/12/2017

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΟΜΑΔΑ Χ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 7/1/2018

ΟΜΑΔΑ Χ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

13η Αγωνιστική – 14/1/2018

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΟΜΑΔΑ Χ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

14η Αγωνιστική – 21/1/2018

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ

ΟΜΑΔΑ Χ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

15η Αγωνιστική – 28/1/2018

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΟΜΑΔΑ Χ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ

16η Αγωνιστική – 4/2/2018

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ

ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΟΜΑΔΑ Χ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ

17η Αγωνιστική – 11/2/2018

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΜΑΔΑ Χ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

18η Αγωνιστική – 17/2/2018

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΜΑΔΑ Χ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

19η Αγωνιστική – 25/2/2018

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΟΜΑΔΑ Χ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

20η Αγωνιστική – 4/3/2018

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΟΜΑΔΑ Χ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ

21η Αγωνιστική – 11/3/2018

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ

ΟΜΑΔΑ Χ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

22η Αγωνιστική – 18/3/2018

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΟΜΑΔΑ Χ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

23η Αγωνιστική – 24/3/2018

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΟΜΑΔΑ Χ

ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

24η Αγωνιστική – 1/4/2018

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΟΜΑΔΑ Χ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

25η Αγωνιστική – 15/4/2018

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΟΜΑΔΑ Χ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

26η Αγωνιστική – 22/4/2018

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ

ΟΜΑΔΑ Χ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

27η Αγωνιστική – 29/4/2018

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΟΜΑΔΑ Χ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

28η Αγωνιστική – 6/5/2018

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΟΜΑΔΑ Χ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

29η Αγωνιστική – 13/5/2018

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΟΜΑΔΑ Χ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

30η Αγωνιστική – 20/5/2018

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΟΜΑΔΑ Χ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ