Ρέι, Βαρέλα, Κρέσπο, Μάτος, Λέοβατς, Τσίμιροτ, Ελ Καντουρί, Κάτσε, Μακ, Κάμπος, Πρίγιοβιτς.
Αναπ: Πασχαλάκης, Μαουρίτσιο, Σαμπράνο, Πέλκας, Μπίσεσβαρ, Βιεϊρίνια, Κουλούρης.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακίδης, Μαρινάκης, Μιχάι, Μόρας, Ρότσα, Πάουλο, Μπεχαράνο, Ρόσα, Λόπες, Κλέσιο, Ντίας.
Αναπ: Τσενάμο, Μαρκόφσκι, Μπράβο, Μάζουρεκ, Ροντρίγκες, Χαντάκιας, Τσοκάνης.
Διαιτητικό team:
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας) Βοηθοί: Αλεξέας (Μεσσηνίας), Γκάγκας (Λάρισας) 4ος: Σέζος (Κιλκίς)
Κεκλεισμένων των θυρών θα διεξαχθεί το ματς.
Ο αγώνας λεπτό προς λεπτό:
5′: Σουτάρει από μέσα δεξιά ο Ντίας και αστοχεί.
Προσπαθούν να βρουν ρυθμό οι δύο ομάδες.
18′: Ο Κλέσιο κάνει σουτ εκτός περιοχής και ο Ρέι μπλοκάρει εύκολα. Δύο συμπαίκτες του είχε για να δώσει πάσα και γι’ αυτό τ’ ακούει από τον προπονητή του.
Στέκεται αρκετά καλά ο Παναιτωλικός, ο οποίος προσπαθεί να χτυπήσει στις αντεπιθέσεις.
30′: Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Το εκτελεί ο Κάτσε, ο Βαρέλα παίρνει την κεφαλιά και ο Κυριακίδης μπλοκάρει εύκολα.
34′: Μακ και Λέοβατς συνεργάζονται καλά, η μπάλα κοντράρει και σε αμυντικό του Παναιτωλικού και ο Κυριακίδης μπλοκάρει.
36΄Κίτρινη κάρτα ο Μπεχαράνο
42′: Κόρνερ για τον Παναιτωλικό, περνά ανεκμετάλλευτο.
Ημίχρονο 0-0 στο γήπεδο της Τούμπας
Έναρξη του Β΄ημιχρόνου
47′: Κόρνερ για τον Παναιτωλικό, ο Μόρας παίρνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι και αστοχεί.
53′: Στη θέση του Μακ ο Πέλκας για τον ΠΑΟΚ.
54΄Κίτρινη κάρτα ο Κλέσιο
55′: Ωραία ατομική ενέργεια από τον Μάτος, κάνει και σέντρα-σουτ από πλάγια και αποκρούει ο Κυριακίδης.
60′: Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Ελ Καντουρί βγάζει σέντρα προς το πέναλτι, ο Μάτος παίρνει την κεφαλιά, ο Κυριακίδης αποκρούει, ο Πέλκας σουτάρει και ο Μόρας διώχνει στη γραμμή.
61′: Ο Ντίας σουτάρει από μέσα δεξιά και αστοχεί.
 64′: Στη θέση του Κάτσε ο Βιεϊρίνια για τον ΠΑΟΚ.
68′: Γίνεται η σέντρα από τον Μάτος, ο Κάμπος παίρνει την πρώτη κεφαλιά, ο Βιεϊρίνια τη δεύτερη και ο Κυριακίδης μπλοκάρει.
69′: Ο Βιεϊρίνια κάνει σκαστό σουτ από μέσα αριστερά και η μπάλα φεύγει εκτός.
71′: Κίτρινη στον Πέλκα.
73′: Στη θέση του Μπεχαράνο ο Μπράβο για τον Παναιτωλικό.
75′: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ! Ο Τσίμιροτ βγάζει τη σέντρα από αριστερά, ο Πρίγιοβιτς πιάνει γυριστή κεφαλιά και ανοίγει το σκορ.
79′: Στη θέση του Λόπες ο Μάσουρεκ για τον Παναιτωλικό
.80′: Κουλούρης αντί Πρίγιοβιτς για τον ΠΑΟΚ.
84′: Άστοχο σουτ εκτός περιοχής από τον Μάσουρεκ.
90’+4: Εκτελεί φάουλ ο Ρότσα και ο Ρέι βγαίνει προ του Μαρκόφσκι και διώχνει.
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 1-0
 Το πάλεψε όσο μπορούσε ο Παναιτωλικός, αλλά δεν τα κατάφερε να πάρει βαθμό.