ΕΠΣΝΑ: Οι σκόρερ των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Το Agriniogoal.gr συγκέντρωσε και σας παραθέτει  τους ποδοσφαιριστές που πέτυχαν γκολ στους αγώνες της ΕΠΣΝΑ το Σαββατοκύριακο 4-5 Νοεμβρίου

Αναλυτικά :

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ  1-2

Ρόκκος-Παπαδόπουλος, Μπανάκας
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1-0

Θ. Κοτρότσος
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ  5-1

Δαλαγιώργος 2., Γιαννακάς, Καμμένος, Κοντοπάνος-Τύμπας
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  3-2

Θ. Καλαβρουζιώτης, Αλεξόπουλος, Κάκκος  -Βασιλείου πεν., Ψαθάς
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ 0-4

Νταλαπέρας 3, Βασιλόγιαννης
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0-1

Καραγιάννης
ΑΟ ΙΝΑΧΟΥ  – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 0-3 α.α
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 2-0

Αγγέλης, Φραγκούλης

 

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ  0-0
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ  1-1

Κατσίκας-Γιαβρούτας
ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  5- 1

Κουφός 3, Γαβρίνας,Γ.  Τριφιάτης,  – Κατσάμπας
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 0-2

Γκεζέπης 2
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2-1
Ζέλιος Κ. (2)- Καλύβας

2ος όμιλος

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ  0-3

Γαλάνης, Τσαντώνης, Διαμαντής
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 0-4

Μικρόπουλος 2, Καρύμπας, Κοκώνης
ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  1-2

Λ. Πεσλής -Καλοκαίρης,  Θ. Αριστόπουλος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ  0-5

Ζαφείρης, Κακούρης, Ντολέγκα, Λιούλιος, Κουτσολάμπρος
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 2-1

Ζιάκας, Ι. Νικολόπουλος-
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-1

Δ. Παπαθανάσης

 

3ος όμιλος

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ  2-1

Γ. Καραμάνης, Β. Μπρούμος- Καρακασίδης Β.
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ  1-2

Γ. Σιμονιάν-
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ 2-0

Σκλείδας, Ζ. Παπανίκος
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ 3-0

Κ. Ταμπάκης (3)
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ 0-3

Μασούρας, Μάνθος, Μηλιάς
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ  6-0

Χ. Μπιστιτζάνος 2, Χ. Διαμάντης 2, Α. Μπαρμπαρούσης, Κ. Κούτμος

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ  3-0

Muca 2, Κοντοπάνος
ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 0-6

Μιχαλόπουλος 3, Καλύβας 2, Γαντζούδης
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 2-0

Πέττας 2
 

2ος όμιλος

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1-2

Παπαθανασίου, Μπουρλής

ΑΟ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ  0-3
ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 4-3

Κουσόβα 2, Λιματσι, Στρεμμένος