ΕΠΣΝΑ: Οι βαθμολογίες

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1. ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ 32 3 31
2. ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 27 5 31
3. ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 34 7 29
4. ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 28 8 27
5. ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 24 9 26
6. ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 21 14 23
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 17 12 23
8. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 22 16 23
9. ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 17 15 20
10. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 14 22 13
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 15 25 13
12. ΘΥΡΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 17 28 12
13. ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 11 18 12
14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 15 35 9
15. ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 13 48 8
16. ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ 0 45 -12
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:  Τα σωματεία ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ, έχουν από έναν αγώνα λιγότερο.

 

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1. ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ 23
2. ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 21
3. ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 18
4. ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 18
5. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 16
6. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ 15
7. ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 10
8. ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 9
9. ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 7
10. ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ 7
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 3

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

1. ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 23
2. ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 23
3. ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20
4. ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20
5. ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 19
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15
7. ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13
8. ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 13
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ 12
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 9
11. ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3
12. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ 2
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:  Τα σωματεία ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ και ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ, έχουν από έναν αγώνα περισσότερο.

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΒΑΘΜΟΙ
1. ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 26
2, ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ 21
3. ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 21
4. ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ 19
5. ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 18
6. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ 17
7. ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 17
8. ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ 14
9. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 11
10. ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ 10
11. ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ 9
12. ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ 0
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:  Τα σωματεία ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ, έχουν από έναν αγώνα λιγότερο.

 

Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1. ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 22 ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ
2. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 22 ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ
3. ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 19 PLAY-OFFS
4. ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 13 PLAY-OFFS
5. ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 9
6. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ 8
7. ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 1
8. ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 1
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:  Τα σωματεία ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ και ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ, έχουν από έναν αγώνα περισσότερο.

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 27 ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ
2. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 19 ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ
3. ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 17 PLAY-OFFS
4. ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ 14 PLAY-OFFS
5. ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ 10
6. ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 8
7. ΑΟ ΜΠΟΥΚΑΣ 5
8. ΑΕ ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ -9
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:  Τα σωματεία ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ, έχουν από έναν αγώνα λιγότερο.