ΕΠΣΑ: Οι βαθμολογίες

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΥΠΕΡ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ
1. ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 49 11 42 PLAY-OFFS 2
2. ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 35 9 41 PLAY-OFFS 1
3. ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ 37 5 39 PLAY-OFFS 1
4. ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 36 12 36 PLAY-OFFS 0
5. ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 32 9 33
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 24 16 30
7. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 29 20 29
8. ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 28 22 27
9. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 33 34 24
10. ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 20 24 21
11. ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 19 24 19
12. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 18 34 19 PLAY-OUT
13. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 19 31 17 PLAY-OUT
14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 18 45 12 ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ
15. ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 17 64 9 ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ
16. ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ 0 57 -12 ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:   Τα σωματεία ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ και ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ έχουν από έναν αγώνα λιγότερο.

 

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΑΓΩΝΕΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΥΠΕΡ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ
1. ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 13 35 13 30 ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ
2. ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 12 28 10 29 PLAY-OFFS
3. ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 13 28 10 27 PLAY-OFFS
4. ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 13 26 16 22
5. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 12 21 9 21
6. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 13 17 24 17
7. ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 13 13 23 16
8. ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 13 10 34 10
9. ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 12 10 24 9
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13 17 29 9 PLAY-OUT
11. ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ 13 13 26 9 PLAY-OUT

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΥΠΕΡ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ
1. ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 46 14 35 ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ
2. ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 42 7 32 PLAY-OFFS
3. ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 23 15 29 PLAY-OFFS
4. ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24 13 26
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 22 21 25
6. ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 26 15 25
7. ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 22 32 19
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 19 19 16
9. ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 27 37 13
10. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ 17 33 12
11. ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 9 38 3 ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ
12. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ 12 45 2 ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:  Τα σωματεία ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ και ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, έχουν από έναν αγώνα λιγότερο.

 

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

  1. ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ            36

2   ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ       28

  1. ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ          25
  2. ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ           23
  3. ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ            23
  4. ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ           22
  5. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ           20
  6. ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ           17
  7. ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ            17
  8. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ           12
  9. ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ          11
  10. ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ            1

 

 

 

Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΥΠΕΡ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ
1. ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 42 7 27 ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ
2. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 28 4 26 ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ
3. ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 24 10 20 PLAY-OFFS
4. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ 20 17 14 PLAY-OFFS
5. ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 21 21 14
6. ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 22 23 13
7. ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 8 28| 7
8. ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 10 65 1
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:  Τα σωματεία ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ και ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ, έχουν από έναν αγώνα λιγότερο.

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΥΠΕΡ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ
1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 27 9 30 ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ
2. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 25 2 25 ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ
3. ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 16 7 20 PLAY-OFFS
4. ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ 15 17 15 PLAY-OFFS
5. ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ 20 25 14
6. ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 15 19 11
7. ΑΟ ΜΠΟΥΚΑΣ 13 19 8
8. ΑΕ ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ 0 33 -9
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:  Τα σωματεία ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ και ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ, έχουν από έναν αγώνα λιγότερο.