Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ||||||
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΤΕΡΜΑΤΑ ΥΠΕΡ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΚΑΤΑ |
ΒΑΘΜΟΙ | |||
1. | ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ | 56 | 11 | 45 | PLAY-OFFS | 2 |
2. | ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ | 41 | 6 | 42 | PLAY-OFFS | 1 |
3. | ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ | 35 | 10 | 41 | PLAY-OFFS | 1 |
4. | ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ | 39 | 12 | 39 | PLAY-OFFS | 0 |
5. | ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 33 | 10 | 34 | ||
6. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 | 27 | 17 | 33 | ||
7. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ | 30 | 20 | 32 | ||
8. | ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ | 34 | 34 | 27 | ||
9. | ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ | 28 | 23 | 27 | ||
10. | ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ | 21 | 25 | 22 | ||
11. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ | 22 | 31 | 20 | ||
12. | ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ | 20 | 27 | 19 | PLAY-OUT | |
13. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ | 18 | 37 | 19 | PLAY-OUT | |
14. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ | 19 | 49 | 12 | ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ | |
15. | ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ | 17 | 71 | 9 | ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ | |
16. | ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ | 0 | 60 | -12 | ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ | |
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Τα σωματεία ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ και ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ έχουν από έναν αγώνα λιγότερο. |
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΥΠΕΡ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΚΑΤΑ |
ΒΑΘΜΟΙ | |
1. | ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ | 14 | 39 | 13 | 33 | ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
2. | ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ | 14 | 29 | 10 | 30 | PLAY-OFFS |
3. | ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ | 13 | 28 | 14 | 29 | PLAY-OFFS |
4. | ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ | 14 | 30 | 16 | 25 | |
5. | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ | 13 | 23 | 11 | 22 | |
6. | ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ | 13 | 17 | 24 | 17 | |
7. | ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ | 14 | 13 | 24 | 16 | |
8. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ | 14 | 18 | 29 | 12 | |
9. | ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ | 13 | 12 | 26 | 10 | |
10. | ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ | 14 | 10 | 35 | 10 | PLAY-OUT |
11. | ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ | 14 | 13 | 30 | 9 | PLAY-OUT |
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΥΠΕΡ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΚΑΤΑ |
ΒΑΘΜΟΙ | |
1. | ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ | 49 | 16 | 38 | ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
2. | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ | 45 | 7 | 35 | ΜΠΑΡΑΖ |
3. | ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 26 | 13 | 29 | |
4. | ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 23 | 17 | 29 | |
5. | ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ | 30 | 16 | 28 | |
6. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 24 | 24 | 25 | |
7. | ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ | 24 | 35 | 19 | |
8. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ | 19 | 22 | 16 | |
9. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ | 19 | 34 | 15 | |
10. | ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 28 | 39 | 13 | |
11. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ | 15 | 47 | 5 | ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
12. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 10 | 42 | 3 | ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Τα σωματεία ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ και ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, έχουν από έναν αγώνα λιγότερο. |
|
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΥΠΕΡ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΚΑΤΑ |
ΒΑΘΜΟΙ | |
1. | ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ | 36 | 14 | 36 | ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
2, | ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ | 36 | 11 | 31 | PLAY-OFFS |
3. | ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | 28 | 12 | 28 | PLAY-OFFS |
4. | ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ | 35 | 24 | 26 | |
5. | ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ | 24 | 20 | 25 | |
6. | ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ | 27 | 25 | 23 | |
7. | ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ | 22 | 18 | 23 | |
8. | ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ | 27 | 24 | 20 | |
9. | ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ | 26 | 31 | 17 | |
10. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ | 24 | 27 | 12 | PLAY-OUT |
11. | ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ | 14 | 41 | 11 | PLAY-OUT |
12. | ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ | 4 | 56 | 1 | ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΥΠΕΡ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΚΑΤΑ |
ΒΑΘΜΟΙ | |
1. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ | 33 | 6 | 32 | ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
2. | ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ | 42 | 8 | 27 | ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
3. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ | 28 | 10 | 23 | PLAY-OFFS |
4. | ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ | 23 | 24 | 17 | PLAY-OFFS |
5. | ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 26 | 24 | 16 | |
6. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ | 21 | 21 | 14 | |
7. | ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ | 9 | 30 | 7 | |
8. | ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ | 10 | 69 | 1 |
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΥΠΕΡ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΚΑΤΑ |
ΒΑΘΜΟΙ | |
1. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | 32 | 9 | 33 | ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
2. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ | 29 | 3 | 28 | ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
3. | ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ | 19 | 7 | 23 | PLAY-OFFS |
4. | ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ | 15 | 22 | 15 | PLAY-OFFS |
5. | ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ | 17 | 19 | 14 | |
6. | ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ | 20 | 27 | 14 | |
7. | ΑΟ ΜΠΟΥΚΑΣ | 14 | 23 | 8 | |
8. | ΑΕ ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ | 0 | 36 | -9 | |
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Τα σωματεία ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ και ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ, έχουν από έναν αγώνα λιγότερο. |