Ορισμός διαιτητών για τους αγώνες της ΕΠΣΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3-3-2018 ΩΡΑ 10:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   140              ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΚΑΠΝΙΣΗ

ΕΜΙΛΕΩΝ                              141              ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΑΖΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 3-3-2018 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             142              ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΤΡΑΥΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΙΩΑΝΝΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                143              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           144              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         145              ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΓΙΑΣ – ΜΑΔΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ                                146              ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 3-3-2018 ΩΡΑ 12:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                       147              ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ   3-3-2018 ΩΡΑ 15:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         629              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΣΑΜΠΑΣ

ΘΕΡΜΟΥ                                630              ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΝΤΖΑΝΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΑΣΤΑΚΟΥ                              631              ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΡΑΠΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΑΠΡΑΤΖΗΣ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             632              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           633              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΣ ΑΓΩΝΑ:                                                    ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΑΨΑΛΗΣ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        634              ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΤΣΟΥΝΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                    635              ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΠΑΝΟΥ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                       636              ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΑΜΠΡΟΥ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΜΟΥΡΤΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                637              ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΜΑΡΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    638              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΓΟΥΛΑΣ

ΡΙΓΑΝΗΣ                                639              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΖΑΡΚΑΔΑ

ΓΟΥΡΙΑΣ                                640              ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΤΡΥΦΙΑΤΗΣ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 3-3-2018 ΩΡΑ 18:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             641              ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 4-3-2018 ΩΡΑ 11:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   148              ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΗ

ΛΟΥΤΡΟΥ                              149              ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 4-3-2018 ΩΡΑ 11:00

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                642              ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 4-3-2018 ΩΡΑ 15:00

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   643              ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΗ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              644              ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΚΑΠΝΙΣΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         645              ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΟΥΡΗΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   646              ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΜΠΑΘΑ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                       647              ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΛΑΥΡΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΑΜΠΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                648              ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ                           649              ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΑΜΠΡΟΥ – ΤΟΛΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΞΟΥΡΙΑ

ΣΠΑΡΤΟΥ                              650              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΑΕΤΟΥ                                    651              ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ – ΠΑΛΙΟΥΡΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΜΑΡΑ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           652              ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΛΑΪΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                         653              ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΟΚΚΟΤΟΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ                           654              ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΤΟΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΑΣΠΙΤΗ