Ορισμός διαιτητών για τους αγώνες της ΕΠΣΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10-3-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             150              ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΙΩΑΝΝΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   151              ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΗ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 10-3-2018 ΩΡΑ 10:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           152              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 10-3-2018 ΩΡΑ 11:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           154              ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΤΡΥΦΙΑΤΗΣ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 10-3-2018 ΩΡΑ 12:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             155              ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ –ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΙΩΑΝΝΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   156              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΗ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 10-3-2018 ΩΡΑ 12:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΕΛΠΙΔΩΝ                               153              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ   10-3-2018 ΩΡΑ 16:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         663              ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΑΜΠΡΟΥ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΤΟΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                664              ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   665              ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ –ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             666              ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΚΑΠΝΙΣΗ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                       667              ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΜΟΥΡΤΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ                                668              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           669              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                670              ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΜΑΡΑ

ΡΗΓΑΝΑ                                 671              ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΕΚΕΛΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΟΥΡΙΑΣ                                672              ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΡΑΠΤΗ

ΡΙΓΑΝΗΣ                                673              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΖΑΡΚΑΔΑ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 11-3-2018 ΩΡΑ 11:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΛΟΥΤΡΟΥ                              157              ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 11-3-2018 ΩΡΑ 16:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             674              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΜΠΑΘΑ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             675              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΑΜΠΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        676              ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΝΤΖΑΝΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΤΣΟΥΝΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΟΜΑΡΑΣ

ΟΧΘΙΩΝ                                  677              ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΑΜΠΡΟΥ – ΜΠΑΚΑΣ – ΤΑΚΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΘΕΟΦΙΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΓΟΥΛΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         678              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΜΟΓΙΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΣΑΜΠΑΣ

ΘΕΡΜΟΥ                                679              ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΑΣΤΑΚΟΥ                              680              ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΑΨΑΛΗΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   681              ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                682              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΟΥΡΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                         683              ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΒΑΪΝΑΣ – ΚΑΓΙΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΤΟΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΞΟΥΡΙΑ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ                           684              ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΑΣΠΙΤΗ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                      685              ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ –ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           686              ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ – ΠΑΛΙΟΥΡΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΦΥΤΕΙΩΝ                               687              ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           688              ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ –ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΛΑΖΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΚΑΠΝΙΣΗ