Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17-3-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                158              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΑΓΙΑΣ – ΜΑΔΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             159              ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΑΟΥΡΗΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΙΩΑΝΝΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   160              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1 – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 17-3-2018 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                161              ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        162              ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΤΣΟΥΝΗ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 17-3-2018 ΩΡΑ 12:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                163              ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΑΖΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             164              ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΚΑΠΝΙΣΗ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   165              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2 – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΗ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ   17-3-2018 ΩΡΑ 16:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             689              ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΙΩΑΝΝΟΥ

ΜΑΣΤΡΟΥ                              690              ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΚΑΠΝΙΣΗ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   691              ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΗ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              692              ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΓΟΥΛΑΣ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   693              ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           694              ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΜΥΤΙΚΑ                                 695              ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΡΑΠΤΗ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ                           696              ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΠΑΠΑΣΣΑΒΑΣ

ΣΠΑΡΤΟΥ                              697              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΖΑΡΚΑΔΑ

ΑΕΤΟΥ                                    698              ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΑΖΑΝΑΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΑΣΠΙΤΗ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ                           699              ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΜΠΑΚΑΣ – ΤΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΜΑΡΑ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                         700              ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΞΟΥΡΙΑ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ              701              ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ –ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΤΡΥΦΙΑΤΗΣ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 18-3-2018 ΩΡΑ 16:00

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        702              ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΤΣΟΥΝΗ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                    703              ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΜΠΑΘΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         704              ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΡΑΠΤΗ

ΛΟΥΤΡΟΥ                              705              ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΤΑΚΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΛΑΪΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΠΑΠΑΣΣΑΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΠΑΝΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              706              ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΤΡΥΦΙΑΤΗΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           707              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΗ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     708              ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           709              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                        710              ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΡΑΥΛΟΥ – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΜΑΡΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    711              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΑΟΥΡΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΑΜΠΟΥ

Β. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               712              ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΤΟΛΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΞΟΥΡΙΑ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                       713              ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΑΜΠΡΟΥ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΓΟΥΛΑΣ

ΕΜΙΛΕΩΝ                              714              ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΛΙΑΚΩΝΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ