Στο φινάλε του πρωταθλήματος της Α΄κατηγορίας σε ένα αδιάφορο ματς που έγινε στο γήπεδο των Οχθιων, ο φιλοξενούμενος Ατρόμητος Αντιρρίου νίκησε με 6-1 τον Πανοχθιακό.

Ο Ατρόμητος προηγήθηκε στο 27΄με τον Καλαβρουζιώτη, για να διπλασιάσει τα τέρματα του ένα λεπτό αργότερα με τον Κουραχάνη. Στο 35΄ο ίδιος ποδοσφαιριστής αύξησε τον δείχτη του σκορ, και στο 39΄ο Καλαβρουζιώτης έκανε το 0-4.

Ο Πανοχθιακός μείωσε στο 41΄με τον Παναγιωτόπουλο.

Στο β΄ημίχρονο οι νικητές πέτυχαν άλλα δύο γκολ στο 48΄με τον Μυτιλήνη , και στο 57΄με τον Ευθυμιόπουλο διαμορφώνοντας το τελικό 1-6

Διαιτητής της αναμέτρησης ήταν ο Προβίδας με βοηθό την Κοτρότσου και τον Τάκο.