Οι διαιτητές για τους αγώνες της ΕΠΣΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 09:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                214              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 09:30 (PROJUNIORS)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         215              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 09:30 (JUNIORS)

ΕΛΠΙΔΩΝ                               216              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   217              ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             218              ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 11:00 (JUNIORS)

ΕΛΠΙΔΩΝ                               219              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΤΣΑΜΗ                                   220              ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 11:15 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         221              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 11:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΕΜΙΛΕΩΝ                              222              ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 12:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             223              ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 12:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   224              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΗ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 12:30 (PROJUNIORS)

ΕΛΠΙΔΩΝ                               225              ΕΛΠΙΔΕΣ 2 – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ          

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΑΖΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 14:00 (PROJUNIORS)

ΘΕΡΜΟΥ                                226              ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ   28-4-2018 ΩΡΑ 17:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         762              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        763              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ                              764              ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΣΑΜΠΑΣ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 17:30 (PROJUNIORS)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ 2                       227              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 17:30 (JUNIORS)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ 1                       228              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ Σ,

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 19:00 (JUNIORS)

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ           229              ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΙΝΙΟΥ 3

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018 ΩΡΑ 10:00 (JUNIORS)

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ           230              ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1 – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018 ΩΡΑ 10:30 (JUNIORS)

KICKOFF                                231              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΗ

ΠΑΛΙΑΤΣΑ 1                         232              ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΚΑΠΝΙΣΗ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018 ΩΡΑ 11:00 (JUNIORS)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         233              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             234              ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΜΠΑΘΑ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018 ΩΡΑ 11:15 (PROJUNIORS)

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2       235              ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ –ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018 ΩΡΑ 11:45 (PROJUNIORS)

KICKOFF                                236              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΗ

ΠΑΛΙΑΤΣΑ 2                         237              ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΚΑΠΝΙΣΗ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018 ΩΡΑ 17:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         765              ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΚΟΥΡΤΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΡΑΠΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΠΑΝΟΥ