ΕΠΣΑ: Οι αγώνες (19-20 Μαΐου)

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 09:30 (PROJUNIORS)

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (PROJUNIORS)

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ                       ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

KICKOFF                                ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 11:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                         ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                              ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                         ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 11:30 (JUNIORS)

KICKOFF                                 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ                       ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 12:15 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 18:00 (PROJUNIORS)

ΕΛΠΙΔΩΝ 1                             ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 18:00 (JUNIORS)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3

ΣΑΒΒΑΤΟ 20-5-2018 ΩΡΑ 18:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΩΡΑ 19:00 (JUNIORS)

ΤΣΑΜΗ                                    ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (PROJUNIORS)

ΠΑΛΙΑΤΣΑ                              ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (JUNIORS)

ΠΑΛΙΑΤΣΑ 2                           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1

ΕΛΠΙΔΩΝ 1                             ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 11:00 (JUNIORS)

ΤΣΑΜΗ                                    ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                         ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 11:30 (PROJUNIORS)

ΕΛΠΙΔΩΝ 2                             ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 11:30 (JUNIOR’S)

ΕΛΠΙΔΩΝ 1                             ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 12:15 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 ΩΡΑ 17:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                         ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ