ΕΠΣΑ : Πρωταθλήματα Juniors, Projuniors, Προπαίδων

Πρωτάθλημα Juniors

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 12-13/5/2018

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ
ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

5-7

5-5

2-5

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 12-13/4/2018

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3

3-2

6-3

ΡΕΠΟ

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 12-13/5/2018

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

1-0

0-5

4-2

Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 12-13/5/2017

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

5-0

4-1

ΡΕΠΟ

Πρωτάθλημα Projuniors

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 12-13/5/2018

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

3-9

4-5

8-1

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 12-13/4/2018

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3

3-2

6-3

ΡΕΠΟ

Πρωτάθλημα Προπαίδων

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 13ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ  12/5/2018

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ
ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

3-10

0-0

2-5

0-2

Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΥΠΕΡ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ
1. ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 60 11 34 PLAY-OFFS
2. ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 51 13 31 PLAY-OFFS
3. ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 59 11 30
4. ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 35 33 19
5. ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 29 29 14
6. ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 22 44 13
7. ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 9 65 6
8. ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13 72 2
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Τα σωματεία ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ και ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ έχουν από έναν αγώνα λιγότερο.

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 13ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 12/5/2018

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2

8-1

0-3

3-0 Α/Α

5-4

Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΥΠΕΡ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ
1. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 70 8 36 PLAY-OFFS
2. ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 60 11 36 PLAY-OFFS
3. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 39 39 22
4. ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 32 48 18
5. ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 26 34 16
6. ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ 21 44 14
7. ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 14 39 12
8. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ 0 39 -9