ΕΠΣΑ: Παιδικό πρωτάθλημα Juniors και Projuniors

Παιδικό πρωτάθλημα

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 14ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 19-20/5/2018

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1

ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΡΕΠΟ

4-2

2-3

1-12

Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ

ΥΠΕΡ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ
1. ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12 49 17 28 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
2. ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1 12 31 16 21
3. ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12 31 10 21 PLAY-OFFS3ηςθέσης
4. ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 12 40 23 20 PLAY-OFFS3ηςθέσης
5. ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 11 29 21 15
6. ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 12 26 44 12
7. ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 11 0 83 0

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 14ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 19-20/5/2018

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

2-4

5-4

0-3 Α/Α

6-2

Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΥΠΕΡ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ
1. ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 48 13 33 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
2. ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2 38 28 27
3. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 31 34 21
4. ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 24 23 20
5. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 37 38 20
6. ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 28 18 18
7. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ 26 36 17
8. ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 0 42 -9
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 14ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 19-20/5/2018

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΡΕΠΟ

3-0 Α/Α

1-2

2-7

Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΑΓΩΝΕΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΥΠΕΡ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ
1. ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12 40 13 29 PLAY-0FFS
2. ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 12 28 8 27 PLAY-OFFS
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 12 29 12 21
4. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 12 22 13 20
5. ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 12 16 30 18
6. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 12 13 40 6
7. ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ 12 4 36 -11
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Πρωτάθλημα Juniors

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 19-20/5/2018

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1

ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

3-8

3-11

3-0 Α/Α

 

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 19-20/4/2018

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ
ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2

ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3

ΡΕΠΟ

3-1

3-5

Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 19-20/5/2018

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ –ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

2-1

2-2

2-0

Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 19-20/5/2017

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ
ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΡΕΠΟ

1-11

1-4

 

Projuniors

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 19-20/5/2018

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

6-12

1-11

3-0 Α/Α

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 19-20/4/2018

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ
ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2

ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3

ΡΕΠΟ

3-1

3-5

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 19-20/5/2018

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ –ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

2-1

2-2

2-0