ΣΑΒΒΑΤΟ 1-12-2018 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)
ΛΥΓΙΑΣ 34 ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 35 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 36 ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 37 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΤΣΩΝΗ – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ
ΡΗΓΑΝΑ 38 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΜΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1-12-2018 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ 39 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ – ΜΑΔΙΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 40 ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΚΚΟΤΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1-12-2018 ΩΡΑ 12:00 (Κ-16)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 41 ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1-12-2018 ΩΡΑ 15:00
ΚΑΤΟΧΗΣ 237 ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 238 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 239 ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΛΙΟΝΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΘΕΡΜΟΥ 240 ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΠΑΝΟΥ
ΛΥΓΙΑΣ 241 ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΑΚΟΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΒΙΤΣΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 242 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ 243 ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2-12-2018 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)
ΛΥΓΙΑΣ 42 ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2-12-2018 ΩΡΑ 11:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 244 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΒΛΑΧΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2-12-2018 ΩΡΑ 15:00
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 245 ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ
ΛΥΓΙΑΣ 246 ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΒΛΑΧΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΜΑΣΤΡΟΥ 247 ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΟΧΘΙΩΝ 248 ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΠΟΥΛΙΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ
ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 249 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΓΑΒΑΛΟΥΣ 250 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 251 ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 252 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΛΟΥΤΡΟΥ 253 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ
ΕΜΠΕΣΣΟΥ 254 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 255 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ 256 ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ 257 ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΟΚΚΟΤΟΣ Ρ. – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ