Οι αθλητικές μεταδόσεις (22/12)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
13.30 Λάτσιο – Κάλιαρι, ιταλικό πρωτάθλημα Nοvasports 1HD
14.00 Μπέτις – Εϊμπαρ, ισπανικό πρωτάθλημα COSMOTE SPORT 2HD
14.00 Σαν Πάουλι – Μαγδεμβούργο, β’ κατηγορία Γερμανίας COSMOTE SPORT 8HD
14.30 Αρσεναλ – Μπέρνλι, Premier League Αγγλίας COSMOTE SPORT 1HD
15.00 Πλατανιάς – Ηρόδοτος, Football League ΕΡΤ2
16.00 Εμπολι – Σαμπντόρια, ιταλικό πρωτάθλημα Nοvasports 1HD
16.00 Μίλαν – Φιορεντίνα, ιταλικό πρωτάθλημα Nοvasports 2HD
16.00 Νάπολι – ΣΠΑΛ, ιταλικό πρωτάθλημα Nοvasports 3HD
16.00 Σασουόλο – Τορίνο, ιταλικό πρωτάθλημα Nοvasports 4HD
16.00 Τζένοα – Αταλάντα, ιταλικό πρωτάθλημα Nοvasports 5HD
16.00 Ουντινέζε – Φροζινόνε, ιταλικό πρωτάθλημα Nοvasports 24HD
16.30 Λεβερκούζεν – Χέρτα, γερμανικό πρωτάθλημα COSMOTE SPORT 3HD
16.30 Λειψία – Βέρντερ Βρέμης, γερμανικό πρωτάθλημα COSMOTE SPORT 5HD
16.30 Στουτγκάρδη – Σάλε, γερμανικό πρωτάθλημα COSMOTE SPORT 7HD
16.30 Ανόβερο – Φορτούνα Ντίσελντορφ, γερμανικό πρωτάθλημα COSMOTE SPORT 8HD
16.30 Νυρεμβέργη – Φράιμπουργκ, γερμανικό πρωτάθλημα COSMOTE SPORT 9HD
17.00 Tσέλσι – Λέστερ, Premier League Αγγλίας COSMOTE SPORT 1HD
17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης – Εσπανιόλ, ισπανικό πρωτάθλημα COSMOTE SPORT 2HD
19.00 Πάρμα – Μπολόνια, ιταλικό πρωτάθλημα Nοvasports 2HD
19.00 Κιέβο Βερόνα – Ιντερ, ιταλικό πρωτάθλημα Nοvasports 3HD
19.30 Αϊντραχτ Φρ. – Μπάγερν Μ., γερμανικό πρωτάθλημα COSMOTE SPORT 3HD
19.30 Κάρντιφ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League Αγγλίας COSMOTE SPORT 1HD
19.30 Χαλ – Σουόνσι, Championship Αγγλίας Novasports 1HD
19.30 Μπαρτσελόνα – Θέλτα, ισπανικό πρωτάθλημα COSMOTE SPORT 2HD
20.45 Aϊντχόφεν – Αλκμααρ, ολλανδικό πρωτάθλημα Novasports 5HD
21.30 Γιουβέντους – Ρόμα, ιταλικό πρωτάθλημα Nοvasports 1HD
21.45 Μπιλμπάο – Βαγιαδολίδ, ισπανικό πρωτάθλημα COSMOTE SPORT 2HD
22.00 Ανζέ – Μαρσέιγ, γαλλικό πρωτάθλημα Novasports 2HD
22.00 Παρί Σεν Ζερμέν – Ναντ, γαλλικό πρωτάθλημα Novasports 3HD
22.00 Μονπελιέ – Λιόν, γαλλικό πρωτάθλημα Novasports 4HD

ΜΠΑΣΚΕΤ
15.00 Κολοσσός – Ρέθυμνο, Basket League ΕΡΤ
15.00 Ηφαιστος – Κύμη, Basket League ΕΡΤ2
15.00 Λαύριο – Προμηθέας, Basket League ΕΡΤ2
17.30 Αρης – Χολαργός, Basket League ΕΡΤ2

ΒΟΛΕΪ
17.00 Ηρακλής – Φοίνικας Σύρου, Volley League ΕΡΤ3