Οι αθλητικές μεταδόσεις (13/4 )

08:50     ΕΡΤ SPORTS HD / COSMOTE SPORT 5 HD                FORMULA 1 GRAND PRIX ΚΙΝΑΣ / ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣΔΟΚΙΜΕΣ

14:00     COSMOTE SPORT 2 HD   ΕΣΠΑΝΙΌΛ – ΑΛΑΒΈΣ     ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΣΠΑΝΙΑ

14:30     COSMOTE SPORT 1 HD   ΤΌΤΕΝΑΜ – ΧΆΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ      ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΑΓΓΛΙΑ

15:00     ΕΡΤ3ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΒΟΛΟΣ          ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / FOOTBALL LEAGUE

15:45     ΕΡΤ PLAY4           ΛΑΥΡΙΟ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ     ΜΠΑΣΚΕΤΑ1

15:45     ΕΡΤ PLAY3           ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ                ΜΠΑΣΚΕΤ Α1

15:45     ΕΡΤ PLAY2           ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΜΠΑΣΚΕΤ Α1

15:45     ΕΡΤ PLAY1           ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΕΚ           ΜΠΑΣΚΕΤ Α1

15:45     COSMOTESPORT 5 HD   ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ             ΜΠΑΣΚΕΤ Α1

15:45     COSMOTESPORT 4 HD   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ   ΜΠΑΣΚΕΤ Α1

16:00     NOVASPORTS 1HD          ΣΠΑΛ – ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΤΑΛΙΑ

16:30     COSMOTESPORT 8 HD   ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ – ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ        ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΕΡΜΑΝΙΑ

16:30     COSMOTESPORT 6 HD   ΑΝΝΟΒΕΡΟ – ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ      ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΕΡΜΑΝΙΑ

16:30     COSMOTESPORT 3 HD   ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ – ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΕΡΜΑΝΙΑ

16:30     COSMOTESPORT 2 HD   ΛΕΙΨΙΑ – ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ         ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΕΡΜΑΝΙΑ

17:00     NOVASPORTS 3HD          ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ – ΜΙΛΓΟΥΟΛ      ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΑΓΓΛΙΑ / CHAMPIONSHIP

17:15     COSMOTESPORT 1 HD   ΟΥΕΣΚΑ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ           ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΣΠΑΝΙΑ

18:00     ΕΡΤ SPORTSHDΠΑΟΚ – Α.Ο.Π.ΚΗΦΙΣΙΑΣ               ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ

18:00     NOVASPORTS 2HD          ΜΑΡΣΕΙΓ – ΝΙΜ                ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΑΛΛΙΑ

19:00     COSMOTESPORT 6 HD   ΣΑΡΑΓΟΣΑ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ     ΜΠΑΣΚΕΤ / ΙΣΠΑΝΙΑ

19:00     NOVASPORTS 1HD          ΡΟΜΑ – ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ       ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΤΑΛΙΑ

19:30     COSMOTESPORT 1 HD   ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ – ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ           ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΑΓΓΛΙΑ

19:30     COSMOTESPORT 3 HD   ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ – ΜΑΙΝΤΣ             ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΕΡΜΑΝΙΑ

19:30     COSMOTESPORT 2 HD   ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ – ΘΕΛΤΑ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΣΠΑΝΙΑ

19:30     NOVASPORTS 4HD          ΑΓΙΑΞ – ΕΞΕΛΣΙΟΡ            ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΟΛΛΑΝΔΙΑ

19:30     NOVASPORTS 3HD          ΛΙΝΤΣ – ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝΣΝΤΕΪ    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΑΓΓΛΙΑ / CHAMPIONSHIP

20:00     COSMOTESPORT 8 HD   ΠΟΡΤΙΜΟΝΕΝΣΕ – ΠΟΡΤΟ           ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ

20:30     ΕΡΤ SPORTSHDΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ      ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ

20:30     COSMOTE SPORT 7 HD   MOTO3 RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS            ΚΑΤΑΤΑΚΤΉΡΙΕΣ ΔΟΚΙΜΈΣ

21:00     NOVASPORTS 2HD          ΜΟΝΑΚΟ – ΡΕΜΣ            ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΑΛΛΙΑ

21:30     COSMOTE SPORT 4 HD   PHILADELPHIA 76ERS – BROOKLYN NETS                ΜΠΑΣΚΕΤ / ΝΒΑ

21:30     NOVASPORTS 1HD          ΜΙΛΑΝ – ΛΑΤΣΙΟ             ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΤΑΛΙΑ

21:30     COSMOTESPORT 9 HD   ΜΌΝΤΣΑ – ΜΠΟΎΣΤΟ ΑΡΣΊΤΣΙΟΒΟΛΕΪ / ΙΤΑΛΙΑ

21:45     COSMOTESPORT 2 HD   ΣΕΒΙΛΛΗ – ΜΠΕΤΙΣ          ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΣΠΑΝΙΑ

21:45     NOVASPORTS 4HD          ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ – ΧΕΡΑΚΛΕΣ             ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΟΛΛΑΝΔΙΑ

22:05     COSMOTE SPORT 7 HD   MOTOGP RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICASΚΑΤΑΤΑΚΤΉΡΙΕΣ ΔΟΚΙΜΈΣ

22:30     COSMOTE SPORT 8 HD   ΑΒΕΣ – ΣΠΟΡΤΙΝΓΚΛΙΣΣΑΒΩΝΑΣ               ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ

23:00     COSMOTE SPORT 7 HD   MOTO2 RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS            ΚΑΤΑΤΑΚΤΉΡΙΕΣ ΔΟΚΙΜΈΣ