Οι αθλητικές μεταδόσεις (28/4)

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

12:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν

13:00
ΕΡΤ Sports HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν

13:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Εστουδιάντες – Γκραν Κανάρια
ACB Liga Endesa

14:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Ζανκτ Πάουλι – Ρέγκενσμπουργκ
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπιλμπάο – Αλαβές
Primera Division

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ – Γουέστ Χαμ
Premier League

15:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν

16:00
ΕΡΤ Sports HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν

16:00
ΕΡΤ Play1
ΑΕΚ – Μαδέιρα
Challenge Cup

16:00
Novasports 1HD
Μπολόνια – Εμπολι
Serie A

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Αννόβερο – Μάιντς
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Αϊντραχτ Φρανκφούρτης – Χέρτα Βερολίνου
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Λειψία – Φράιμπουργκ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ – Σάλκε
Bundesliga

17:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουότφορντ – Γουλβς
Premier League

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Βαγιαδολίδ
Primera Division

19:00
Novasports 1HD
Ρόμα – Κάλιαρι
Serie A

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Στουτγάρδη – Γκλάντμπαχ
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές – Θέλτα
Primera Division

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπράιτον – Νιουκάσλ
Premier League

20:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Σπόρτινγκ Λισσαβώνας – Γκιμαράες
Liga NOS

21:30
Novasports 1HD
Ιντερ – Γιουβέντους
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Λεβάντε
Primera Division

22:05
Novasports 2HD
Ρεν – Παρί Σεν Ζερμέν
Τελικός Κυπέλλου Γαλλίας

Κυριακή
13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Έιμπαρ
Primera Division

13:30
Novasports 1HD
Φροζινόνε – Νάπολι
Serie A

14:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Λέστερ – Αρσεναλ
Premier League

14:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ουνιόν Βερολίνου – Αμβούργο
Bundesliga 2

14:50
ΕΡΤ Sports HD
Αγώνας
Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν

15:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Αγώνας
Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν

15:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ζιελόνα Γκόρα – Ούνικς Καζάν
VTB United League

15:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ζιρόνα – Σεβίλλη
Primera Division

15:15
COSMOTE SPORT 7 HD
Νταρουσάφακα – Φενέρμπαχτσε
TBF Basketball Super League

16:05
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπέρνλι – Μάντσεστερ Σίτι
Premier League

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Χόφενχαϊμ – Βόλφσμπουργκ
Bundesliga

17:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Τελικός
UEFA Futsal Champions League

17:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Μαγδεμβούργο – Ράιν Νέκαρ
Bundesliga

17:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Τελικός
ATP 500 Barcelona BancSabadell

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Χετάφε
Primera Division

18:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Τσέλσι
Premier League

19:00
Novasports 1HD
Σαμπντόρια – Λάτσιο
Serie A

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Νυρεμβέργη – Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Μπράγκα – Μπενφίκα
Liga NOS

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ – Ουέσκα
Primera Division

20:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Milwaukee Bucks – Boston Celtics
NBA

20:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπανταλόνα – Μπαρτσελόνα
ACB Liga Endesa

21:30
Novasports 1HD
Τορίνο – Μίλαν
Serie Α

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Ράγιο Βαγιεκάνο – Ρεάλ Μαδρίτης
Primera Division

22:00
Novasports 2HD
Μαρσέιγ – Ναντ
Ligue 1

Δευτέρα
19:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Τελικός
Youth League

20:00
Novasports 1HD
Αταλάντα – Ουντινέζε
Serie A

21:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ντούισμπουργκ – Αρμίνια Μπίλεφελντ
Bundesliga 2

21:45
Novasports 2HD
Λοριάν – Οσέρ
Ligue 2

22:00
Novasports 1HD
Φιορεντίνα – Σασσουόλο
Serie A

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπέτις – Εσπανιόλ
Primera Division