ΕΠΣΑ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (18-19 Μαΐου)

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ                                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-12)

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                         ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                              ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                        ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-12)

ΚΑΤΟΧΗΣ                                ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-4-2019 ΩΡΑ 13:00 (Κ-10)

ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-4-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-12)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-16)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                     ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 18:30 (Κ-12)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-10)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-12)

ΤΣΑΜΗ                                    ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ 1 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-5-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ                                    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 11:30 (Κ-12)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΤΣΑΜΗ                                    ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ 2 – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-5-2019 ΩΡΑ 12:15 (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ                                    ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-5-2019 ΩΡΑ 17:00

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                     ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                          ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-5-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-10)

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2         ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 17:30 (Κ-10)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 17:30 (Κ-12)

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 18:30 (Κ-10)

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1         ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1