ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-16)
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 254 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-10)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 255 ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΑΚΩΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 256 ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 2 – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΕΜΙΛΕΩΝ 257 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΔΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-12)
ΕΛΠΙΔΩΝ 258 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)
ΕΜΙΛΕΩΝ 259 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΚΚΟΤΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΤΣΩΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΖΑΡΚΑΔΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-12)
ΑΣΤΑΚΟΥ 260 ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 12:30 (Κ-12)
KICKOFF 261 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΑΚΩΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 262 ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΜΑΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-12)
ΕΛΠΙΔΩΝ 263 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΘΕΡΜΟΥ 264 ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-16)
ΜΥΤΙΚΑ 265 ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ 266 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΟΚΚΟΤΟΣ – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΣΠΙΤΗ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 267 ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 17:00
ΓΑΥΡΟΛΙΜΝΗΣ 651 ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΑΚΟΣ
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 17:30 (Κ-10)
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 268 ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΜΑΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 17:30 (Κ-12)
ΤΣΑΜΗ 269 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 18:30 (Κ-10)
ΘΕΡΜΟΥ 270 ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 19:00 (Κ-14)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 271 ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΚΙΑΦΗΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26-5-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-12)
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 272 ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26-5-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-14)
ΛΥΓΙΑΣ 273 ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΟΥΖΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 274 ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26-5-2019 ΩΡΑ 18:15 (Κ-10)
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 275 ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΗ