Αθλητικές μεταδόσεις (1/6)

WRC

10:50     SS8 Viera do Minho 1, WRC Πορτογαλίας             COSMOTE SPORT 8 HD

11:30     SS9 Cabaceiras 1, WRC Πορτογαλίας       COSMOTE SPORT 8 HD

12:45     SS10 Amarante 1, WRC Πορτογαλίας      COSMOTE SPORT 8 HD

17:00     SS11 Viera do Minho 2, WRC Πορτογαλίας           COSMOTE SPORT 8 HD

17:00     SS11 Viera do Minho 2, WRC Πορτογαλίας           COSMOTE SPORT 8 HD

18:00     SS12 Cabaceiras 2, WRC Πορτογαλίας     COSMOTE SPORT 8 HD

19:15     SS13 Amarante 2, WRC Πορτογαλίας      COSMOTE SPORT 8 HD

ΤΕΝΙΣ

11:55     Τρίτος γύρος, Roland Garros       Eurosport 2

11:55     Τρίτος γύρος, Roland Garros       Eurosport 1

12:00     Αγώνες στο Suzanne Lenglen, Roland Garros      ΕΡΤ Play3

12:00     Αγώνες στο Simonne Mathieu, Roland Garros    ΕΡΤ Play4

12:00     Αγώνες στο Philippe Chatrier, Roland Garros       ΕΡΤ Play2

12:00     Τρίτος γύρος, Roland Garros       ΕΡΤ Sports HD

14:00     Τρίτος γύρος, Roland Garros       Eurosport 2

16:00     Τρίτος γύρος, Roland Garros       Eurosport 2

17:00     Τρίτος γύρος, Roland Garros       ΕΡΤ Sports HD

18:00     Τρίτος Γύρος, Roland Garros       Eurosport 2

18:15     Τρίτος γύρος, Roland Garros       Eurosport 1

20:00     Τρίτος γύρος, Roland Garros       Eurosport 2

20:00     Τρίτος γύρος, Roland Garros       Eurosport 1

ΜΠΑΣΚΕΤ

17:00     Προμηθέας – ΑΕΚ, Basket League Playoffs           ΕΡΤ2

18:00     Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Περιστέρι Βίκος Cola, Basket League Playoffs      COSMOTE SPORT 4 HD

19:00     Φενέρμπαχτσε – Τόφας, TBF Basketball Super League   COSMOTE SPORT 9 HD

MOTOGP

17:20     Red Bull MotoGP Rookies Cup, Μουτζέλο, Ιταλία             COSMOTE SPORT 5 HD

ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ

20:00     Twins – Rays, MLB           FOX Sports

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

22:00     Τότεναμ – Λίβερπουλ, Τελικός Champions League           COSMOTE SPORT 1 HD

22:00     Τότεναμ – Λίβερπουλ, Τελικός Champions League           ΕΡΤ Sports HD

ΠΥΓΜΑΧΙΑ

Antony Joshua – Andy Ruiz Jr., WBO Heavyweight Championships           COSMOTE SPORT 7 HD