Αθλητικές μεταδόσεις (8/ 6)

Αθλητικές μεταδόσεις για το Σάββατο (8/6) από ΕΡΤ, Cosmote Sport και Open.

TENIΣ

12:00     Αγώνες στο Suzanne Lenglen, Roland Garros      ΕΡΤ Play3

12:00     Αγώνες στο Philippe Chatrier, Roland Garros       ΕΡΤ Play2

16:00     Τελικός διπλού ανδρών/ Τελικός γυναικών, Roland Garros          ΕΡΤ Sports HD

16:00     Τελικός διπλού ανδρών, Roland Garros Eurosport 1

18:15     Τελικός γυναικών, Roland Garros             Eurosport 1

 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

16:00     Ισλανδία – Αλβανία, Προκριματικά Euro 2020   COSMOTE SPORT 3 HD

16:00     Κροατία – Ουαλία, Προκριματικά Euro 2020      COSMOTE SPORT 2 HD

19:00     Εσθονία – Β. Ιρλανδία, Προκριματικά Euro 2020                COSMOTE SPORT 9 HD

19:00     Ρωσία – Σαν Μαρίνο, Προκριματικά Euro 2020  COSMOTE SPORT 8 HD

19:00     Αρμενία – Λιχτενστάιν, Προκριματικά Euro 2020              COSMOTE SPORT 3 HD

19:00     Φινλανδία – Βοσνία Ερζεγοβίνη, Προκριματικά Euro 2020            COSMOTE SPORT 2 HD

21:45     Βέλγιο – Καζακστάν, Προκριματικά Euro 2020   COSMOTE SPORT 9 HD

21:45     Λευκορωσία – Ρουμανία, Προκριματικά Euro 2020         COSMOTE SPORT 8 HD

21:45     Τουρκία – Γαλλία, Προκριματικά Euro 2020        COSMOTE SPORT 3 HD

21:45     Σκωτία – Κύπρος, Προκριματικά Euro 2020          COSMOTE SPORT 2 HD

21:45     Ελλάδα – Ιταλία, Προκριματικά Euro 2020           COSMOTE SPORT 1 HD

21:45     Ελλάδα – Ιταλία, Προκριματικά Euro 2020           OPEN TV

ΜΠΑΣΚΕΤ

17:00     Τόφας – Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League   COSMOTE SPORT 6 HD

22:30     Minnesota Lynx – Los Angeles Sparks, WNBA      COSMOTE SPORT 7 HD

 

FORMULA 1

17:50     Τρίτες ελεύθερες δοκιμές, Formula 1 Pirelli Grand Prix Du Canada            COSMOTE SPORT 5 HD

18:00     Τρίτες ελεύθερες δοκιμές, Formula 1 Pirelli Grand Prix Du Canada            ΕΡΤ2

20:50     Κατατακτήριες δοκιμές, Formula 1 Pirelli Grand Prix Du Canada COSMOTE SPORT 5 HD

21:00     Κατατακτήριες δοκιμές, Formula 1 Pirelli Grand Prix Du Canada ΕΡΤ2

ΠΟΛΟ

20:00    Final 8, Ανόβερο, Champions League    ΕΡΤ Sports HD

21:30     Final 8, Ανόβερο, Champions League    ΕΡΤ Sports HD

UFC

05:00     Henrey Cejudo – Marlon Moraes, UFC 238            COSMOTE SPORT 8 HD