Οι αθλητικές μεταδόσεις (15/ 6)

Αθλητικές μεταδόσεις για το Σάββατο (15/6).

ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ

09:55     Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες), Αγώνες αυτοκινήτου Eurosport 1

09:55     Τρίτες ελεύθερες δοκιμές, Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya COSMOTE SPORT 5 HD

10:10     SS11 Monti Di Ala 1, WRC Ιταλίας COSMOTE SPORT 8 HD

10:50     Τρίτες ελεύθερες δοκιμές, MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya COSMOTE SPORT 5 HD

11:00     SS12 Monte Lerno 1, WRC Ιταλίας COSMOTE SPORT 8 HD

11:50     Τρίτες ελεύθερες δοκιμές, Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya COSMOTE SPORT 5 HD

13:30     Κατατακτήριες δοκιμές, Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya COSMOTE SPORT 5 HD

14:25     Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές, MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya COSMOTE SPORT 5 HD

15:05     Κατατακτήριες δοκιμές, MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, COSMOTE SPORT 5 HD

15:45     Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες), Αγώνες αυτοκινήτου Eurosport 1

16:00     Κατατακτήριες δοκιμές, Red Bull Air Race World Championship, Ρωσία, Καζάν COSMOTE SPORT 7 HD

16:00     Κατατακτήριες δοκιμές, Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya COSMOTE SPORT 5 HD

17:10     Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες), Αγώνες αυτοκινήτου Eurosport 1

18:10     SS14 Monti Ala 2, WRC Ιταλίας COSMOTE SPORT 8 HD

19:00     SS15 Monte Lerno 2, WRC Ιταλίας COSMOTE SPORT 8 HD

19:10     Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες), Αγώνες αυτοκινήτου Eurosport 1

21:10     Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες), Αγώνες αυτοκινήτου Eurosport 1

23:10     Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες), Αγώνες αυτοκινήτου Eurosport 1

01:10     Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες), Αγώνες αυτοκινήτου Eurosport 1

04:00    Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες), Αγώνες αυτοκινήτου Eurosport 1

ΞΙΦΑΣΚΙΑ

12:20     Ασιατικό πρωτάθλημα, Ιαπωνία Eurosport 2

ΒΟΛΕΪ

13:05     Πρώτος Ημιτελικός Γυναικών, FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία COSMOTE SPORT 9 HD

14:05     Δεύτερος ημιτελικός γυναικών, FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία COSMOTE SPORT 9 HD

17:50     Μικρός τελικός γυναικών, FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία COSMOTE SPORT 9 HD

18:50     Τελικός γυναικών, FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία COSMOTE SPORT 9 HD

ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ

14:45     Γύρος Ουγγαρίας, National Tours Eurosport 2

16:30     Criterium du Dauphine, Ποδηλασία Eurosport 2

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

16:00     Ολλανδία – Καμερούν, Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών ΕΡΤ Sports HD

22:00     Μάλαγα – Λα Κορούνια, Μπαράζ ανόδου Primera Division COSMOTE SPORT 2 HD

22:00     Βενεζουέλα – Περού, Copa America ΕΡΤ Sports HD

01:00     Αργεντινή – Κολομβία, Copa America ΕΡΤ Sports HD

ΤΕΝΙΣ

16:00     Ημιτελικός, ATP 250 Libema Open COSMOTE SPORT 6 HD

18:00     Ημιτελικός, ATP 250 Libema Open COSMOTE SPORT 6 HD

21:30     Τρίτη μέρα, US Open Novasports 1HD

ΜΠΑΣΚΕΤ

17:00     Φενέρμπαχτσε – Αναντολού Εφές, TBF Basketball Super League Play Offs COSMOTE SPORT 4 HD

19:00     Περιστέρι Βίκος Cola – ΑΕΚ, Τέταρτος μικρός τελικός Basket League ΕΡΤ Sports HD

22:00     Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa Play Offs COSMOTE SPORT 7 HD

03:00     Dallas Wings – Atlanta Dream, WNBA COSMOTE SPORT 4 HD

ΜΠΕΪΣΜΠΟΛ

20:00     Angels – Rays, MLB FOX Sports

23:00     Diamondbacks – Nationals, MLB FOX Sports

ΙΠΠΑΣΙΑ

22:20     Στοκχόλμη, Global Champions Tour Eurosport 2

ΠΥΓΜΑΧΙΑ

23:45     Warrington – Galahad, IBF Featherweight World Championship COSMOTE SPORT 8 HD