Η κλήρωση της Γ΄Εθνικής

 Την Τετάρτη (11/9) διεξήχθη η κλήρωση της Γ’ Εθνικής για το πρωτάθλημα της νέας σεζόν.

Οι ομάδες των 8 ομίλων θα ριχτούν στη… μάχη όπως επισημοποιήθηκε πια στις 22 Σεπτεμβρίου, ενώ τα μπαράζ θα ξεκινήσουν μετά τις 29 Μαρτίου.

Παράλληλα, για τα Χριστούγεννα προγραμματίστηκε ρεπό δύο εβδομάδων.

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα στον 4ο όμιλο που συμμετέχουν ΑΕΜ και Ναυπακτιακός

4ος όμιλος

1η αγωνιστική – 15η

Τηλυκράτης 2014 – ΑΟ Ανατολής

Θιναλιακός – μακεδονικός Φούφα

Απόλλων Ευπαλίου – ΑΕ Λευκίμμης

ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΑΕ Μεσολογγίου

Αχερών Καναλακίου – Σούλι Παραμυθιάς

ΠΑΣ Πρέβεζας.- Ναυπακτιακός Αστέρας

Αναγέννηση Άρτας – Αστέρας Ιτέας

2η αγωνιστική – 16η

Θιναλιακός – Τηλυκράτης 2014

ΑΟ Ανατολής – Απόλλων Ευπαλίου

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕΠ Καραγιαννίων

ΑΕ Λευκίμμης- Αχερών Καναλακίου

ΑΕ Μεσολογγίου – ΠΑΣ Πρέβεζας

Σούλι Παραμυθιάς – Αναγέννηση Άρτας

Ναυπακτιακός Αστέρας – Αστέρας Ιτέας

3η αγωνιστική – 17η

Τηλυκράτης 2014 – Απόλλων Ευπαλίου

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Θιναλιακός

Αχερών Καναλακίου – ΑΟ Ανατολής

ΠΑΣ Πρέβεζας – Μακεδονικός Φούφα

Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Λευκίμμης

Αστέρας Ιτέας – ΑΕ Μεσολογγίου

Ναυπακτιακός Αστέρας – Σούλι Παραμυθιάς

4η αγωνιστική – 18η

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Τηλυκράτης 2014

Απόλλων Ευπαλίου – Αχερών Καναλακίου

Θιναλιακός – ΠΑΣ Πρέβεζας

ΑΟ Ανατολής – Αναγέννηση Άρτας

Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Ιτέας

ΑΕ Λευκίμμης – Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΕ Μεσολογγίου – Σούλι Παραμυθιάς

5η αγωνιστική – 19η

Τηλυκράτης 2014 – Αχερών Καναλακίου

ΠΑΣ Πρέβεζας – ΑΕΠ Καραγιαννίων

Αναγέννηση Άρτας – Απόλλων Ευπαλίου

Αστέρας Ιτέας – Θιναλιακός

Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΟ Ανατολής

Σούλι Παραμυθιάς – Μακεδονικός Φούφα

ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕ Λευκίμμης

6η αγωνιστική – 20η

ΠΑΣ Πρέβεζας – Τηλυκράτης 2014

Αχερών Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Αστέρας Ιτέας

Απόλλων Ευπαλίου – Ναυπακτιακός Αστέρας

Θιναλιακός – Σούλι Παραμυθιάς

ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Μεσολογγίου

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Λευκίμμης

7η αγωνιστική – 21η

Τηλυκράτης 2014 – Αναγέννηση Άρτας

Αστέρας Ιτέας – ΠΑΣ Πρέβεζας

Ναυπακτιακός Αστέρας – Αχερών Καναλακίου

Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕΠ Καραγιαννίων

ΑΕ Μεσολογγίου – Απόλλων Ευπαλίου

ΑΕ Λευκίμμης – Θιναλιακός

Μακεδονικός Φούφα – ΑΟ Ανατολής

8η αγωνιστική – 22η

Αστέρας Ιτέας – Τηλυκράτης 2014

Αναγέννηση Άρτας – Ναυπακτιακός Αστέρας

ΠΑΣ Πρέβεζας – Σούλι Παραμυθιάς

Αχερών Καναλακίου – ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΑΕ Λευκίμμης

Απόλλων Ευπαλίου – Μακεδονικός Φούφα

Θιναλιακός – ΑΟ Ανατολής

9η αγωνιστική – 22η

Τηλυκράτης 2014 – Ναυπακτιακός Αστέρας

Σούλι Παραμυθιάς – Αστέρας Ιτέας

ΑΕ Μεσολογγίου – Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Πρέβεζας

Μακεδονικός Φούφα – Αχερών Καναλακίου

ΑΟ Ανατολής – ΑΕΠ Καραγιαννίων

Απόλλων Ευπαλίου – Θιναλιακός

10η αγωνιστική – 23η

Σούλι Παραμυθιάς – Τηλυκράτης 2014

Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΕ Μεσολογγίου

Αστέρας Ιτέας – ΑΕ Λευκίμμης

Αναγέννηση Άρτας – Μακεδονικός Φούφα

ΠΑΣ Πρέβεζας – ΑΟ Ανατολής

Αχερών Καναλακίου – Θιναλιακός

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Απόλλων Ευπαλίου

11η αγωνιστική – 24η

Τηλυκράτης 2014 – ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΕ Λευκίμμης – Σούλι Παραμυθιάς

Μακεδονικός Φούφα – Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΟ Ανατολής – Αστέρας Ιτέας

Θιναλιακός – Αναγέννηση Άρτας

Απόλλων Ευπαλίου – ΠΑΣ Πρέβεζας

Αχερών Καναλακίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων

12η αγωνιστική – 25η

ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης 2014

ΑΕ Μεσολογγίου – Μακεδονικός Φούφα

Σούλι Παραμυθιάς – ΑΟ Ανατολής

Ναυπακτιακός Αστέρας – Θιναλιακός

Αστέρας Ιτέας – Απόλλων Ευπαλίου

Αναγέννηση Άρτας – ΑΕΠ Καραγιαννίων

ΠΑΣ Πρέβεζας – Αχερών Καναλακίου

13η αγωνιστική – 26η

Τηλυκράτης 2014 – Μακεδονικός Φούφα

ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Λευκίμμης

Θιναλιακός – ΑΕ Μεσολογγίου

Απόλλων Ευπαλίου – Σούλι Παραμυθιάς

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Ναυπακτιακός Αστέρας

Αχερών Καναλακίου – Αστέρας Ιτέας

Αναγέννηση Άρτας – ΠΑΣ Πρέβεζας